№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Спираль Анкора 375 Ag NORMAL (Cu 375+Ag)

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Спираль Анкора 375 Ag NORMAL (Cu 375+Ag)
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Eurogine S.L. (Испания)
Состав:
не указан.

Инструкция Спираль Анкора 375 Ag NORMAL (Cu 375+Ag) Показать полностью

Внутрішньоматкова спіраль Eurogine Ancora 375 Ag Normal

Внутрішньоматкова спіраль Ancora 375 Ag Normal - внутрішньоматковий контрацептив, який використовується для запобігання вагітність. Пристрій має форму спіраль, яка поміщається в матку. Спіраль використовується для скорочення випадків незапланованої вагітності та абортів.

На сьогоднішній день, внутрішньоматкова контрацепція - це один з найбільш популярний способів уникнути вагітності. Здатність завагітніти відновлюється з моменту виходу з обігу спіралі, а ефективність цього методу, за даними статистики, склала 98%.

Для виготовлення спіралі використовуються високоякісні полімерні матеріали, досить висока ціна яких виправдана тим, що вони не шкодять здоров'ю жінки. Срібний сердечник, встановлений всередині приладу, перешкоджає корозійному ефекту при контакті з внутрішньоматкової рідиною. Саме він продовжує термін контрацептивний ефект пристрою.

Особливості

Модель Ancora 375 Ag Normal має форму Мультілоад (якореобразний спіраль), являє собою полуовал з невеликими виступами, для ефективного закріплення в матці. Така форма дозволяє знизити ризик, і фактично уникнути, зміщення спіралі. Т-подібна форма пристрою не травмує матку, а еластичні гілки роблять установку спіралі досить простий. Рівень окисляемости приладу наближається до нуля, завдяки сріблу і міді, які використовуються в процесі виготовлення.

Спіраль може перебувати в матці жінки не довше 5 років. Перед установкою пристрою, обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

С Спираль Анкора 375 Ag NORMAL (Cu 375+Ag) покупают

Здоровье, дарованное природой