№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Подгузник детский Либеро Comfort 4-9 №68

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Подгузник детский Либеро Comfort 4-9 №68
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: ЭсСиЭй Хайджин Продактс Раша (Россия)
Состав:
не указан.

Підгузки Libero Comfort - це дитячі підгузники, виготовлені з суперм'яких і натуральних матеріалів, які виключно підходять для ніжної і чутливої ​​шкіри малюків. Підгузник «Дихає», пропускаючи повітря до шкіри дитини завдяки мікроскопічним отворам в м'якій поверхні підгузника; Суперпоглинаючі завдяки унікальній тисненою поверхні DryTechТМ - моментально вбирає вологу і утримує її всередині. Ідеально облягають, не обмежуючи навіть найактивніших рухів малюка, а також перешкоджають протіканню завдяки еластичному поясочку ззаду, що тягнеться застібкам і м'які резиночки; Унікальний індикатор у вигляді зручного кольорового паска підкаже Вам, коли пора переходити до наступного розміру.

Инструкция Подгузник детский Либеро Comfort 4-9 №68 Показать полностью

Підгузки Libero Comfort 3 (4-9 кг) 

Підгузки Libero Comfort (Ліберо Комфорт) - самі еластичні підгузки Libero.

Секрет нових дитячих підгузників від Libero - в тягнуться боковінка. Вони стали набагато ширше, так що тепер батькам буде набагато зручніше розстібати і застібати памперс, а малюк буде відчувати себе набагато комфортніше. Крім того, що тягнуться боковики і еластичний поясок FreeFlex забезпечують більш щільне прилягання підгузника, тим самим перешкоджають його протікання.

М'який верхній шар і мікроскопічні отвори для циркуляції повітря дозволяють шкірі дитини дихати, зберігаючи її сухою і здоровою.

У підгузників Libero Comfort (Ліберо Комфорт) з'явився унікальний індикатор, зроблений у вигляді зручного кольорового паска. Він сам підкаже Вам, коли пора переходити до наступного розміру. Все просто: якщо застібки підгузника, надітого на дитину, знаходяться на яскравому секторі по центру - це саме той розмір, який підходить малюку. Як тільки застібки фіксуються на більш світлому колірному секторі паска - пора переходити до наступного розміру!

Еластичний поясок ззаду, що тягнуться застібки і м'які резиночки навколо ніжок дозволяють надійно фіксувати підгузок, абсолютно не обмежуючи рухів крихти. А завужені спереду і ззаду боковинки допомагають йому прекрасно сидіти, ідеально повторюючи фігурку малюка.

Дитячі підгузники Libero Comfort (Ліберо Комфорт) надійно захистять вашого малюка від протікань під час активних ігор і нічного сну. Унікальна витиснена поверхню DryTechТМ моментально вбирає вологу і утримує її всередині.

Основні характеристики:

  • еластичний поясок FreeFlex
  • м'який верхній шар
  • мікроскопічні отвори для циркуляції повітря

Виробник: Швеція

С Подгузник детский Либеро Comfort 4-9 №68 покупают

Здоровье, дарованное природой