№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Повязка раневая антимикробная сорбционная д/незаживающих ран 10х10см

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Повязка раневая антимикробная сорбционная д/незаживающих ран 10х10см
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Аквелит (Россия)
Состав:
не указан.

Пов'язка ВітаВалліс для лікування хронічних ран призначена для лікування ран з поганою тенденцією до загоєнню, трофічних і діабетичних виразок, пролежнів, ран з сильною або помірною ексудації. Надає ранозагоювальну дію, має високу всмоктуючою здатністю. Токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, сприяє безперервному очищенню рани, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Добре драпируется, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні. Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів. Ефективно очищає рану, знижує больові відчуття, усуває свербіж, сприяє усуненню неприємного запаху з рани, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію. Ефективно діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами). Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, импрегнированного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Инструкция Повязка раневая антимикробная сорбционная д/незаживающих ран 10х10см Показать полностью

Пов'язка ВітаВалліс для лікування хронічних ран

Призначення

 • Призначена для лікування
 • ран з поганою тенденцією до загоєнню,
 • трофічних і діабетичних виразок, пролежнів,
 • ран з сильною або помірною ексудації.

Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, імпрегнірованного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Властивості

Надає ранозагоювальну дію, має високу всмоктуючою здатністю. Токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, сприяє безперервному очищенню рани, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Добре драпіруєтся, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні.

Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів.

Ефективно очищає рану, знижує больові відчуття, усуває свербіж, сприяє усуненню неприємного запаху з рани, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію.

Ефективно діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами).

Спосіб застосування

Пов'язка накладається на рану стороною з сітчастим атравматично шаром. Фіксацію пов'язки здійснюють за допомогою марлевого, трубчастого сітчастого бинта або фіксуючого пластиру. При необхідності пов'язка може бути вирізана ножицями по контуру і розміру рани. Залежно від перебігу ранового процесу і характеру виділень пов'язка може залишатися на рані до 7 днів.

Пов'язка є одноразовою.

Увага! Не застосовувати препарат пов'язку спільно з мазями.

С Повязка раневая антимикробная сорбционная д/незаживающих ран 10х10см покупают

Здоровье, дарованное природой