№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Повязка раневая антимикробная сорбционная д/ожеговых ран 10х10см

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Повязка раневая антимикробная сорбционная д/ожеговых ран 10х10см
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Аквелит (Россия)
Состав:
не указан.

Пов'язка ВітаВалліс для лікування опіків надає ранозагоювальну дію, забезпечує захист рани від інфікування, має високу всмоктуючою здатністю. Ефективно діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами). Відзначається виражений гемостатичний ефект. Знижує больові відчуття. Пов'язка токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, сприяє безперервному очищенню рани, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Добре драпируется, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні. Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, импрегнированного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Инструкция Повязка раневая антимикробная сорбционная д/ожеговых ран 10х10см Показать полностью

Пов'язка ВітаВалліс для лікування опіків

Призначення

Призначена для лікування:

 • термічних травм,
 • гранулирующих опікових ран,
 • опіків I ступеня,
 • опіків II-IIIА ступеня на всіх стадіях раневого процесу до повного загоєння,
 • опіків ІІІБ-IV ступеня до освіти грануляцій та підготовки їх до операції з пересадки шкіри,
 • опікових ран після операції некроектоміі,
 • для захисту пересадженої шкіри від вторинного інфікування, стимулювання процесів росту клітин шкіри і епітелізації ран з трансплантатами.

Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, імпрегніірованого частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

вВластивості

Надає ранозагоювальну дію, забезпечує захист рани від інфікування, має високу всмоктуючою здатністю. Пов'язка токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, сприяє безперервному очищенню рани, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Відзначається виражений гемостатичний ефект. Добре драпируется, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні.

Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів.

Знижує больові відчуття, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію.

Ефективно діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами).

Спосіб застосування

Пов'язка накладається на рану стороною з сітчастим атравматично шаром. Фіксацію пов'язки здійснюють за допомогою марлевого, трубчастого сітчастого бинта або фіксуючого пластиру. При необхідності пов'язка може бути вирізана ножицями по контуру і розміру рани. Частота перев'язок залежить від перебігу ранового процесу і характеру виділень.

Пов'язка є одноразовою.

Увага! Не застосовувати препарат пов'язку спільно з мазями.

С Повязка раневая антимикробная сорбционная д/ожеговых ран 10х10см покупают

Здоровье, дарованное природой