№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Повязка раневая антимикробная сорбционная д/гнойных ран 10х10см

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Повязка раневая антимикробная сорбционная д/гнойных ран 10х10см
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Аквелит (Россия)
Состав:
не указан.

Пов'язка ВітаВалліс для лікування інфікованих і гнійних ран ефективна при лікуванні гострих і хронічних гнійно-некротичних процесів шкіри і м'яких тканин, гнійних ран після розтину абсцесів, флегмон, інфікованих ран, а також при підготовці гнійних ран до пластичної операції. Ефективно очищає рану. Діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами). Має високу всмоктуючою здатністю. Токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, стимулює регенерацію і загоєння, мінімізує утворення рубців. Добре драпируется, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні. Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів. Знижує больові відчуття, усуває свербіж, сприяє усуненню неприємного запаху з рани, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію. Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, импрегнированного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Инструкция Повязка раневая антимикробная сорбционная д/гнойных ран 10х10см Показать полностью

Пов'язка ВітаВалліс для лікування інфікованих і гнійних ран

Призначення

Ефективна при лікуванні

 • гострих і хронічних гнійно-некротичних процесів шкіри і м'яких тканин,
 • гнійних ран після розтину абсцесів, флегмон,
 • інфікованих ран,
 • при підготовці гнійних ран до пластичної операції.

Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, імпрегнірованного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Властивості

Ефективно очищає рану. Діє на грампозитивні і грамнегативні бактерії (включаючи резистентні до антибіотиків штами). Має високу всмоктуючою здатністю. Токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, стимулює регенерацію і загоєння, мінімізує утворення рубців. Добре драпіруєтся, безболісно і без залишків видаляється. Не викликає сенсибілізації і алергії при тривалому застосуванні.

Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів.

Знижує больові відчуття, усуває свербіж, сприяє усуненню неприємного запаху з рани, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію.

Спосіб застосування

Пов'язка накладається на рану стороною з сітчастим атравматично шаром. Фіксацію пов'язки здійснюють за допомогою марлевого, трубчастого сітчастого бинта або фіксуючого пластиру. При необхідності пов'язка може бути вирізана ножицями по контуру і розміру рани. Частота перев'язок залежить від перебігу ранового процесу і характеру виділень.

Пов'язка є одноразовою.

Увага! Не застосовувати препарат пов'язку спільно з мазями.

С Повязка раневая антимикробная сорбционная д/гнойных ран 10х10см покупают

Здоровье, дарованное природой