№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Опикун гелевая повязка 10*50 см в упаковке

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Опикун гелевая повязка 10*50 см в упаковке
Цена
Уточняйте наличие
59,10 грн.
Производитель: Зентекс (Украина)
Состав:
не указан.

Гелевидний засіб на щільної основі направлено на швидке відновлення шкіри після опіків, ран і операцій. Використовують при виникненні опіків різного ступеня тяжкості, для загоєння глибоких післяопераційних ран, зняття жару і сверблячки. Мають антибактеріальну та охолоджувальну дію, знімає болюче подразнення, дозволяє шкірі дихати і швидше регенерувати. При опіку ранній стадії пов'язка не дає утворюватися пухирі і водянки. Щільно прилягає до шкіри і не дає рані підтікати.

Инструкция Опикун гелевая повязка 10*50 см в упаковке Показать полностью

Пов'язка гелева антимікробна «Опікун» ™ (10х50 см)

Відноситься до перев'язувальних виробів медичного призначення нового покоління, виготовлених на основі гелю.

У У 21.2-39157124-002: 2014. Висновок МОЗ № 05.03.02-04 / 57042. СР 14299/2014 від 16.10. 2014 р

Призначення: Смужки гелеві антимікробні призначені для використання в якості самостійного операційно-перев'язувальних засобів в хірургічних клінічних установах, в лікарнях, травматологічних та опікових центрах, аптечках першої допомоги, спеціалізованих клінічних лікарнях, опікових центрах, станціях швидкої медичної допомоги, стоматологічних клініках, а також - для комплектування аптечок першої допомоги в домашніх і польових умовах.

Загальні відомості: Гелеві смужки забезпечують захисний охолоджуючий ефект, який дає негайне полегшення, запобігають інфікуванню ран, прогресування опіку, і зростання бактерій. Смужки просочені водноальгінантним розчином з додаванням дезинфікуючого засобу. Завдяки специфічній мікроструктурі матеріалу і наявності антибактеріальних властивостей, смужки не прилипають до рани, прискорюють регенерацію тканин і зменшують дискомфорт при заміні пов'язки.

Показання до застосування:

 •  негнійний, без кровотечі рани різної етіології;
 •  опіки I і II ступеня будь-якого походження (сонячні, хімічні, термічні, механічні);
 •  травматичні і післяопераційні рани;
 •  будь-які побутові ушкодження шкіри, укуси тварин і комах.

Застосування: Перед використанням обов'язково порадьтеся з лікарем.

Перед накладенням смужки необхідно:

 • підготувати рану, очистити від нежиттєздатних тканин, обробити розчином антисептика;
 •  накласти на рану гелеву смужку будь-якою стороною;
 • зафіксувати смужку будь-яким перев'язувальним матеріалом, процедуру бажано проводити кілька разів на день, кожні 8 годин, але не рідше 2-3 разів на день;
 • при опіках I ступеня на опікову поверхню нанести гелеву смужку і зафіксувати її будь-яким перев'язувальним матеріалом. Процедуру повторювати через 7-8 годин до зняття болю і зняття набряку;
 • при опіках II ступеня на опікову поверхню нанести гелеву смужку, зафіксувати її будь-яким перев'язувальним матеріалом і негайно звернутися за допомогою до лікаря. Якщо рана суха, рекомендується міняти смужку частіше ніж кожні 8 годин, так як ввібравши в себе ексудат, смужка може висохнути і пристане до рани.

Протипоказання: Не слід застосовувати при гіперчутливості до компонентів смужки.

Вимоги до експлуатації. Перев'язочна гелева смужка нестерильна, упакована в індивідуальний водонепроникний герметичний пакет.

Термін зберігання 3 роки.

Умови зберігання. У сухому, захищеному від світла місці. Берегти від дітей.

УВАГА: Перед кожним лікуванням інфікованих ран, або ран, погано гояться, необхідно провести повне медичне обстеження з метою оцінки стану рани і виявлення чинників, що перешкоджають її загоєнню. Лікування за допомогою смужок гелевих антимікробних не може замінити лікування основного захворювання, яке уповільнює процес загоєння рани. У разі виникнення спонтанної кровотечі, набряку та інших складних випадках, стан рани повинен оцінюватися лікарем. У разі, якщо смужка висохла і прилипла до рани, не слід віддирати її необхідно змочити смужку слабким розчином фурациліну, риванолу, перекису водню, або іншим антисептичним засобом. Після зняття смужки, рекомендується продезінфікувати рану антисептичним засобом.

Виробник: ТОВ «Зентекс», Україна

Особливі вказівки: Повторно не використовувати.

С Опикун гелевая повязка 10*50 см в упаковке покупают

Здоровье, дарованное природой