№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сок Йога Персик 0,2 л стекло

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сок Йога Персик 0,2 л стекло
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Conserve Italia soc. coop. agricola (Италия)
Состав:
не указан.

Класична лінійка натуральних 100% відновлених соків без вмісту цукру представлена апельсиновим, яблучним, грейпфрутовим, ананасовим і тропічним смаками. Соки виробляються з фруктів і овочів, вирощених на території Італії (за винятком екзотичних, що поставляються з Іспанії та інших країн). Ідеально підходять для здорового сніданку, легкого обіду, для втамування спраги або як компонент коктейлів.

Инструкция Сок Йога Персик 0,2 л стекло Показать полностью

Соки Yoga Персик, 0.2 л.

Виробник: Yoga

Регіон: Емілія-Романья

Обсяг: 0.2 л.

Температура подачі від і до: 12 - 16 °

Дегустаційні характеристики: Yoga Optimum Pesca - натуральний нектар преміум-класу, що складається більш ніж на 70% з персикового пюре. Компанія Yoga відбирає кращі фрукти, що забезпечує чудовий смак і корисні якості.

Бренд Yoga належить компанії Conserve Italia, що є найбільшим виробником овочів і фруктів на Апеннінському півострові і в усій Італії, а також одним з найбільших виробників в Європі. Для виробництва використовуються фрукти і овочі, вирощені у власних садах і полях в Італії, за винятком екзотичних. Після збору все фрукти проходять перевірку якості і переробляються протягом 24 годин для збереження своїх природних властивостей. Всі продукти ретельно тестуються і обробляються, контроль якості здійснюється на 50 етапах виробництва.

С Сок Йога Персик 0,2 л стекло покупают

Здоровье, дарованное природой