№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пленка хирургическая антимикробная Иобан-2 34*35 см

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пленка хирургическая антимикробная Иобан-2 34*35 см
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель:
Состав:
не указан.

Инструкция Пленка хирургическая антимикробная Иобан-2 34*35 см Показать полностью

Антимікробна хірургічна плівка IOBAN

Розрізна операційна плівка з йодофори Ioban поєднує можливість швидкої дезінфекції шкіри з довгостроковим захистом рани від шкірних мікроорганізмів. Операційна плівка приклеюється на суху шкіру пацієнта після хвилинної обробки спиртом (70%). Антисептик йодофори поступово виділяється з адгезивного шару плівки протягом всієї операції і забезпечує придушення мікрофлори поряд з ефектом іммобілізації мікробів липкою плівкою.

Переваги: ​​Розрізна операційна плівка Айобан (Ioban) забезпечує найвищий на сьогоднішній день рівень асептики операційного поля протягом всієї операції в результаті сполучається впливу йодофори і механічної іммобілізації мікробів. Виключається контакт інструментів, рукавичок і рідин з шкірними бактеріями і їх потрапляння в рану. Придушення широкого спектра мікробів, в тому числі S. epidermidis, Staphylococcus aureus, E. Coli Preudomonas aeruginosa. Шкіра пацієнта «дихає» через плівку, чим забезпечується щільне прилягання операційної плівки при тривалих операцій. Плівка легко розтягується і «запам'ятовує» форму, що дозволяє щільно і швидко фіксувати її на рельєфних і рухливих ділянках. Повна прозорість операційної плівки забезпечує хороший огляд області операції. Полегшується фіксація хірургічних простирадл навколо області розрізу (замість затискачів і липких стрічок). Має антистатичний ефект. Операційна плівка ЗМ Ioban гіпоалергенна за рахунок застосування 2% йодофори і акрилатного адгезиву.

Рекомендовані області застосування: Для всіх видів хірургічних операцій - покриття зони операційного розрізу для підвищення рівня асептики.

С Пленка хирургическая антимикробная Иобан-2 34*35 см покупают

Здоровье, дарованное природой