№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Целокс аппликатор гранулы 6 г (0,2 унции)

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Целокс аппликатор гранулы 6 г (0,2 унции)
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Medtrade Products Ltd. (Великобритания)
Состав:
не указан.

Унікальна система створена для швидкої, ефективної, легкої і безпечної зупинки кровотеч ран, рваного, осколкового, проникаючого характеру. Аплікатор миттєво доставляє гранули прямо до центру кровотечі. Контактуючи з кров'ю, гранули набухають і склеюються в гелієво-желеподібну масу, тим самим закупорюючи місце кровотечі.

Инструкция Целокс аппликатор гранулы 6 г (0,2 унции) Показать полностью

Гранули Селокс

Гранули Селокс - це первісна форма гемостатического кошти, що лежить в основі всіх інших видів продукції. Компактна, герметична, стерильна і зручна в застосуванні упаковка Гранул Селокс по 15 і 35 грам дозволяє ефективно і економно використовувати кровоспинні засіб.

Селокс швидко формує згусток - на практиці він зупиняє кровотечу протягом однієї хвилини (див. Діаграму). У разі сильних артеріальних кровотеч, притискайте рану протягом 3-5 хвилин, щоб переконатися, що кровотеча зупинилася.

Гранули Селокс приймають форму рани, надаючи сильний тиск на джерело кровотечі навіть в разі складних ран складних форм.

Методика застосування

Для досягнення 100% гемостазу насипте гранули Селокс безпосередньо в зону кровотечі і тисніть протягом 3-5 хвилин.

Компактна, герметична, стерильна і зручна в застосуванні упаковка Гранул Селокс дозволяє ефективно і економно використовувати кровоспинний засіб.

Гранули Селокс легкі в застосуванні. Насипте гранули безпосередньо в зону кровотечі і притискайте рану, поки кровотеча не зупиниться.

С Целокс аппликатор гранулы 6 г (0,2 унции) покупают

Здоровье, дарованное природой