№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сидерм Скраб для тела пенящийся 200 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сидерм Скраб для тела пенящийся 200 мл
Цена
для интернет заказа
248,58 грн.
Производитель: Seaderm International SA (Бельгия)
Состав:
не указан.

Заряжает энергией и поднимает настроение на целый день, снимает раздражение и воспаление, снимает усталость, увлажняет, придаёт коже мягкость и нежность. Оставляет после себя приятное чувство прохлады. Использовать 2-3 раза в неделю. Для усиления тонизирующего эффекта завершить процедуру прохладным душем. После скраба нанести на тело увлажняющую или питательную эмульсию. 

Инструкция Сидерм Скраб для тела пенящийся 200 мл Показать полностью

Сідерм скраб для тіла 

Фармакологічна дія

SEADERM скраб для тіла видаляє мертві клітини і стимулює оновленню клітин шкіри. Морські водорості і вода морських джерел щедро дарують цінні мінерали і олігоелементи, які зволожують шкіру і підвищують її здатність зберігати вологу. Пружна і зволожена шкіра наповнюється енергією. Водорості ламінарія (Laminaria Digitata), бурі водорості, що володіють зволожуючими, мінералізуючими, очисними та моделюючими властивостями завдяки високому вмісту маніту, сірки і йоду (найвищий відсоток вмісту йоду з усіх морських водоростей). Пом'якшують шкіру, роблять її більш еластичною, володіють протизапальними і бактерицидними властивостями, виводять токсини. Морська вода багата мінеральними речовинами і мікроелементами (калій, кальцій, магній, залізо, бром, йод). Біологічно активні речовини активізують кровотік, стимулюють обмін речовин, сприяють виведенню шлаків і сприяють клітинному оновленню. Проникаючи через шкіру в тканини і кров, іони розчинених у морській воді солей покращують роботу всього організму в цілому, оновлюють склад крові, стимулюють вироблення гемоглобіну. 

Показання:

Для всіх типів шкіри, навіть для самої чутливої.

Спосіб застосування та дози:

Наносити висхідними масажними рухами під час прийняття душу. Для посилення тонізуючого ефекту - завершити процедуру прохолодним душем. Піниться, не пошкоджує шкіру, легко змивається.

Умови та термін зберігання:

Відпускається за рецептом лікаря

С Сидерм Скраб для тела пенящийся 200 мл покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

248,58
Здоровье, дарованное природой