№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сидерм Гель для душа тонизирующий 200 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сидерм Гель для душа тонизирующий 200 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Seaderm International SA (Бельгия)
Состав:
не указан.

Вам не достаточно энергии и жизненных сил? Тогда этот тонизирующий гель для душа с его активной растительной формулой для Вас. Тонизирует тело и поднимает настроение. Оставляет приятное чувство прохлады на теле. Подходит для частого применения. Способ применения: ежедневно, как обычный гель для душа. Для усиления стимулирующего эффекта – завершить процедуру прохладным душем. Использовать с осторожностью во время беременности (содержит эфирные масла).

Инструкция Сидерм Гель для душа тонизирующий 200 мл Показать полностью

Сідерм Гель

Тонізуючий гель для душу Сідерм Гель відмінно відновлює сили, надає шкірі і організму життєвої енергії. Це засіб має природні компоненти, такі як імбир, зелений чай і сицилійський апельсин. Ця унікальна формула компонентів наділяє і живить вітамінами клітини шкіри. Використовуючи цей гель, ваша шкіра стане еластичною і пружною. Вітаміни ,що входять до складу  забезпечують імунітет клітин за потрібне харчуванням і відновлюють баланс вологості. Так само наділяє клітини регенерують і покращує рециркуляцію крові. Це засіб додасть вам і вашій шкірі, легкість і природну енергію.

Склад: бура морська водорість , ламінарія, ефірне масло сицилійського апельсіна, екстракт пряного зеленого чая, екстракт імбиру з бірміментіл лактат (похідне ментолу і молочної кислоти) - охолоджуючий еффект ,вода морських джерел архіпелагу молен, морскаясіль Атлантичного океану .

Способ застосування: щодня, як звичайний гель для душу. Для посилення стимулюючого ефекту - завершити процедуру прохолодним душем. Використовувати з обережністю під час вагітності (містить ефірні масла) .

Обсяг: 200 мл.

С Сидерм Гель для душа тонизирующий 200 мл покупают

Здоровье, дарованное природой