№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Подгузник детский трусы Либеро Up*Go 10-14 №30

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Подгузник детский трусы Либеро Up*Go 10-14 №30
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: ЮсииЭм Рус (Россия)
Состав:
не указан.

Инструкция Подгузник детский трусы Либеро Up*Go 10-14 №30 Показать полностью

Підгузки-трусики Libero Up & Go Maxi Plus 5 (10-14 кг)

Підгузки-трусики Libero (Ліберо) Up & Go вбирають, як підгузки, що сидять, як звичайні трусики

Малюки в захваті від підгузників-трусиків Libero Up & Go. Адже вони створені спеціально для діточок, які активно рухаються і відчувають себе вже «дорослими».

Підгузки-трусики Libero Up & Go зручно одягати і знімати, що так важливо для дітей, які вже намагаються самостійно одягатися. Одягнувши їх як звичайні трусики, Ваш малюк може сам їх спустити, якщо захоче на горщик. Коли підгузник наповнений, Ви легко зніміть його, просто розірвавши бокові шви.

Підгузки-трусики Libero Up & Go тепер вбирають ще більше і не протікають завдяки поліпшеному всмоктуючому шару і високим бар'єрчик навколо ніжок, залишаючи шкіру малюка сухою, тому Ви можете також використовувати їх під час тривалих прогулянок і вночі, щоб забезпечити дитині і собі спокійний сон.

А завдяки м'якому еластичному поясочку навколо талії, зробленому повністю з дихаючого матеріалу, і звуженою ластовиці між ніжок підгузники-трусики Libero Up & Go краще сидять. У них так зручно рухатися, як в звичайному білизна - вони приймають форму тіла малюка і абсолютно не утрудняють його рухів.

І ще, у всіх підгузників-трусиків Libero Up & Go є спеціальна клеюча стрічка ззаду, яка допоможе Вам з легкістю компактно згорнути їх після використання.

Підгузки для рухливих малюків

Легко надягати і знімати

Підгузки-трусики - прекрасний вибір для малюків, які починають ходити. Підгузник-трусики легко надягають і знімаються.

Тільки повітря

Наші підгузники "дихають". Вони дозволяють повітрю проникати всередину до шкіри дитини. Верхній шар швидко поглинає вологу, а всмоктуючий матеріал залишається сухим, як би блокуючи рідина всередині, що створює ідеальні умови для шкіри малюка.

Ідеальне облягання

Підгузки-трусики дуже м'які, в них відсутні елементи, які могли б натирати шкіру і ускладнювати руху малюка!

Основні характеристики:

  • легко надягати і знімати
  • підгузники "дихають"
  • ідеальне облягання

* За результатами тестування підгузників-трусиків в домашніх умовах, проведеного ТОВ "Магр Маркет Рісеч" в Москві в березні 2007 року серед лідерів на російському ринку - Pampers, Huggies, Libero: нові Libero Up & Go Maxi Plus 10-14 кг, Pampers Let's Go Maxi Plus 9-14 кг і Huggies Little Walkers розмір 4 Medium 8-14 кг. У дослідженні брали участь мами, регулярно використовують підгузники-трусики, з дітьми у віці від 9 до 18 + місяців, хлопчики / дівчатка - 51% / 49%, вагою 10-12 кг, 12-14кг (50% / 50%).

Виробник: Libero, Росія.

С Подгузник детский трусы Либеро Up*Go 10-14 №30 покупают

Здоровье, дарованное природой