№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Приорин набор капс №60 + капс №60

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Приорин набор капс №60 + капс №60
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Берлимед С.А. (Испания)
Состав:
не указан.

Комплекс призначений для лікування випадіння волосся, пов'язаного з гормональними порушеннями. Засіб зміцнює волосяні фолікули, постачає їх усіма необхідними речовинами. Активізує зростання волосяних цибулин, усуває ламкість. Рекомендується приймати не розжовуючи і запивати невеликою кількістю рідини. Покращення можуть з'явитися вже через кілька тижнів, але бажано пропити повний курс (3-6 місяців).

Инструкция Приорин набор капс №60 + капс №60 Показать полностью

Пріорін

Priorin

Препарат Пріорін (Priorin) - капсули, які діють на клітинному рівні і допомагають швидкому росту волосся, забезпечуючи його важливими живильними речовинами.

Він живить коріння волосся важливими мікронутрієнтів, сприяючи таким чином зростання здорового волосся. Пріорін діє завдяки основним натуральним інгредієнтам екстракт проса, вітаміну В5 (кальцію пантотенат), біотину і L-цистину.

До складу капсул Пріорін входить екстракт проса, отриманий завдяки спеціальному технологічному процесу. Просо містить важливі вітаміни і мінеральні сполуки для здорового волосся.

Вітамін B5 (пантотенова кислота) відіграє ключову роль в обміні речовин в клітинах, інтенсивно розмножуються. Це особливо важливо в природних процесах регенерації клітин.

Амінокислота L-цистин є природним компонентом основної речовини волосся (кератину).

Біотин є важливим вітаміном (В7) для підтримки нормального функціонування клітин, їх зростання і розвитку. Він впливає на зростання і відділення клітин епідермісу і тому є важливим для формування та оновлення шкіри і волосся.

Показання до застосування:

Капсули Пріорін призначені до застосування для поліпшення росту і відновлення волосся.

Спосіб застосування:

Препарат Пріорін слід приймати по 1 капсулі вранці та 1 капсулі ввечері цілком, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини. Для подальшої підтримки досягнутого результату може бути доцільно продовжити прийом Пріоріну в дозі по 1 капсулі в день.

При легких проблеми з ростом волосся приймати по 1 капсулі Пріорін один раз в день, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.

Якщо проблеми з випаданням волосся виникають і надалі, лікування слід повторити, приймаючи 2 капсули Пріорін щодня.

Побічна дія:

Пріорін добре переноситься і підходить для довгострокового застосування, не викликаючи побічних дій.

Протипоказання:

Пріорін протипоказано застосовувати у випадках гіперчутливості і алергії на один з інгредієнтів.

Вагітність:

Пріорін можна приймати під час вагітності.

Умови зберігання:

Капсули Пріорін слід зберігати в оригінальній упаковці в сухому, недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.

Форма випуску:

Пріорін - капсули; в упаковці по 30, 60 і 120 капсул.

Склад:

1 капсула Пріорін (Priorin) містить 140 мг екстракту проса, 9 мг пантотенової кислоти (Вітамін В5), 2 мг L-цистеїну (L-Cystin).

С Приорин набор капс №60 + капс №60 покупают

Здоровье, дарованное природой