№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Сам-Е 400 мг таб №20 Набор 1+1

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Сам-Е 400 мг таб №20 Набор 1+1
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Бион Корпорейшн (Великобритания)
Состав:
не указан.

Засіб, що застосовується при дегенеративних і запальних захворюваннях суглобів і хребта, що супроводжуються больовим синдромом і обмеженням рухливості. Містить S-аденозил-L-метіонін, який сприяє підвищенню синтезу глюкозаміну і хондроітінсульфата, перешкоджає руйнуванню суглоба, має протизапальну, знеболюючу, липотропное і антиоксидантну дію. Спосіб застосування: дорослим вживати по 1 таблетці 2-3 рази на добу за годину до прийому їжі або через дві години після прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Инструкция Сам-Е 400 мг таб №20 Набор 1+1 Показать полностью

САМ-Е 400

характеристика:

Засіб САМ-е 400 являє собою біологічно активну добавку (БАД), яку доцільно застосовувати для профілактики і лікування різних патологій опорно-рухової системи (захворювання кісток і суглобів запального і дегенеративного характеру, при яких спостерігається виражений біль і скутість рухів).

Активним компонентів даного засобу є S-аденозил-L-метіонін (компонент натурального походження, джерело метіоніну, який бере участь в безлічі біохімічних реакцій людського організму), який стимулює виділення глюкозаміну і хондроітінсульфата, що поліпшує регенераційні процеси в хрящовій тканині, що сприяє уповільненню і / або повного припинення дегенеративних змін в суглобах. Засіб Сам-е 400 здатне ліквідувати запальний процес кісток і суглобів на його ранніх стадіях.

Зазначений компонент має протизапальну, болезаспокійливу, ліпотропною і антиоксидантну фармакологічними ефектами.

Рекомендації по вживанню:

БАД Сам-е 400 рекомендована до застосування як дієтична добавка до раціону харчування для профілактики і терапії вже виникли змін опорно-рухового апарату, а також використовується як загальнозміцнюючий, що покращує функцію ЦНС кошти. Відомо, що Сам-е 400 сприяє поліпшенню обміну фосфоліпідів в печінці і амінокислот в організмі.

САМ-е 400 підвищує кількість хондроцитів, проліферацію і щільність хрящової тканини, сприяє утворенню протеогліканів і глікозаміногліканів. Доведено здатність даного засобу знижувати вираженість цитокіни-індукованого ушкодження хряща, зупиняти процес руйнування суглобової тканини і надавати сприятливий вплив на функціональність суглобів. Сам-е 400 має виражений протизапальний, ліпотропних і антиоксидантний ефекти.

Таким чином, дієтичну добавку Сам-е 400 доцільно призначати пацієнтам з наявністю:

 • артрозу і остеоартрозу периферичних суглобів,
 • спондилоартроз,
 • артриту і остеоартіта,
 • плечолопаткового періартріта,
 • остеохондрозу хребта,
 • дегенерації суглобів і хребта.

Рекомендована схема дозування та застосування:

Дорослим пацієнтам дієтичну добавку Сам-е 400 слід приймати внутрішньо, запиваючи достатньою кількістю води (200 мл) - по 1 таблетці 2 рази на добу за 1 год до або через 2 години після їжі.

Зазвичай тривалість терапії становить 10 днів, але може змінюватися на розсуд лікаря.

При виникненні необхідності дозволяється проводити курси терапії зазначеним засобом 1 раз в 6 місяців, згідно з описаною вище схемою дозування.

Побічна дія:

Зазвичай прийом Сам-е 400 не супроводжується проявом побічних ефектів, однак при індивідуальній непереносимості компонентів препарату можуть спостерігатися різні прояви алергії, при виникненні яких рекомендується негайно звернутися до лікаря.

Протипоказання:

Дієтична добавка Сам-е 400 не рекомендована:

 • в педіатричній практиці;
 • жінкам, які перебувають у лактаційному періоді, а також вагітним;
 • пацієнтам з наявністю гіперчутливості до компонентів даного засобу.

Особливі вказівки:

Прийом дієтичної добавки Сам-е 400 рекомендується починати тільки після попередньої консультації з лікарем.

Форма випуску:

БАД Сам-е 400 випускається у формі таблеток по 20 шт. в упаковці.

Склад:

1 таблетка містить:

активний компонент:

S-аденозил-L-метіонін - 400 мг;

наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, аскорбінова кислота, лимонна кислота, магнію стеарат, очищена стеаринова кислота, аеросил, тальк, титану діоксид.

Не містить ГМО.

Група:

БАД, що впливають на опорно-рухову систему

Умови зберігання:

Зберігати препарат слід протягом усього терміну придатності в оригінальній упаковці виробника в темному, сухому, прохолодному (при температурі до 25 C) місці. Тримати подалі від дітей.

Виробник:

Delta Medical Promotions

С Сам-Е 400 мг таб №20 Набор 1+1 покупают

Здоровье, дарованное природой