№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Супрафлекс диетическая добавка таб №30

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Супрафлекс диетическая добавка таб №30
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: АйВиЭс Нутришн Корпорейшн (Китай)
Состав:
не указан.

Инструкция Супрафлекс диетическая добавка таб №30 Показать полностью

Cупрафлекс

Добавка дієтична до раціону харчування: натуральний засіб, що сприяє відновленню суглобових хрящів і поліпшенню рухливості суглобів.

Склад: 1 таблетка містить активні інгредієнти: глюкозаміну гідрохлорид - 500 мг, хондроітину сульфат натрію - 400 мг, метилсульфонілметан (МСМ) - 200 мг.
Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль натрію, стеарат магнію.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки - 1,7 г, жири - 0,6 г, вуглеводи - 46,3 г; 218,2 ккал (0,912 кДж). 

Форма випуску: таблетки масою 1,28 г №30, №60 и №100 

Функціональні властивості продукту обумовлені властивостями трьох активних інгредієнтів і їх комплексним впливом на тканини суглобів.

Хондроітин сульфат є хондропротектором, що сприяє активній регенерації хрящової тканини. Бере участь у побудові хрящової тканини - стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнює сполучнотканинні структури і є специфічним компонентом хряща і синовіальної рідини. Підвищує щільність і пружність суглобового хряща, а також знижує активність ферментів, що руйнують хрящ. Має знеболюючу та протизапальну дію, сприяє поліпшенню функції суглобів, зменшення потреби в протизапальних препаратах.

Глюкозаміну гідрохлорид також має хондропротекторні властивості. Він є попередником глікозаміногліканів - основного компонента суглобових хрящів. Виробляється хрящовою тканиною суглобів і входить до складу хондроітину, а також міститься у синовіальній рідині. Бере участь у біосинтезі протеогліканів, хондроітинсірчаної кислоти, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти. Полегшує відкладення кальцію в кістковій тканині, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща, пригнічує утворення супероксидних радикалів і ферментів, які пошкоджують хрящову тканину, гальмує розвиток дегенеративних процесів у суглобах, відновлює їхню функцію і зменшує суглобовий біль.

Метілсульфонілметан (МСМ) - натуральна сірковмісна органічна сполука, яка відіграє важливу роль у процесах відновлення та регенерації пошкоджених тканин. Легко засвоюється організмом і допомагає підтримувати необхідний рівень сірки. МСМ бере участь в процесі відновлення клітин. Так, у присутності МСМ мембрани краще пропускають поживні речовини, а в разі нестачі МСМ мембрани стають менш проникними для них. Також МСМ знижує больові відчуття в суглобах, причому найбільшу ефективність проявляє в лікуванні запальних захворювань суглобів. Одночасне застосування МСМ з глюкозаміном підвищує ефективність лікування остеоартритів.

Завдяки синергізму хондроітину, глюкозаміну та МСМ, СУПРАФЛЕКС® більш ефективно впливає на хрящову тканину і надає хондропротекторну і відновлює дію. 

Рекомендації до вживання:
рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин (глюкозаміну, хондроїтину, МСМ) при захворюваннях суглобів: первинних і вторинних остеоартрозах, остеохондрозі хребта, плече лопатковому періартриті, артритах, переламах кісток, а також зап’ястному сухожильному синдромі (професійне захворювання комп'ютерників). Доцільно також приймати з метою профілактики цих захворювань при значних навантаженнях на кістки, суглоби та м'язи. Регулярне вживання СУПРАФЛЕКС® при хронічних артритах сприяє відновленню хряща і поліпшення рухливості суглобів. 

Спосіб застосування:
вживати дорослим по 1 таблетці 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі, запиваючи водою. Курс прийому становить 2-3 місяці, при необхідності курс можна повторити через 3 місяці. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. 

Протипоказання: 
індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і період лактації. Не є лікарським засобом. Не містить ГМО. 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4° С до 25° С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. 

Дата виготовлення: вказана на упаковці.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.

С Супрафлекс диетическая добавка таб №30 покупают

Здоровье, дарованное природой