№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Тонометр Вега VA-250 полуавтомат

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Тонометр Вега VA-250 полуавтомат
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Shenzhen Pango Electronic Co., Ltd (Китай)
Состав:
не указан.

Сучасний, простий у використанні напівавтомат стане оптимальним пристроєм для швидкого і легкого виміру артеріального тиску.

Характеристики приладу: компактні розміри і великий циферблат, індикатор аритмії і пульсу, історія вимірів (розрахована на 90 вимірів), автономна робота від батарей, простий інтерфейс і управління всього однією кнопкою, грамотний дизайн, що виключає ковзання приладу по поверхні, інструкція російською та українською мовами, гарантія 5 років і сервісні центри в усіх областях України. В комплект входить манжет конусний універсальний 24-42 см.

Инструкция Тонометр Вега VA-250 полуавтомат Показать полностью

Напівавтоматичний Тонометр Vega VS-250

Напівавтоматичний тонометр марки «VS-250» швейцарської ТМ Vega відрізняється простотою, надійністю і високою точністю при вимірюванні артеріального тиску і пульсу.

Особливості 

 1.  Комфортна манжета. Виготовлена за новітньою технологією «Real-Fuzzy» – при накачуванні повітрям, манжета не викликає сдавливающего, дискомфортного відчуття. Виріб має консусообразную форму, що полегшує надягання і зняття з руки. Кільце-фіксатор дозволяє надійно укріпити манжету на плече і запобігти її зміщення під час процедури
 2.  Велика пам'ять. У програмі приладу зберігаються дані останніх 90 вимірювань. Функція електронного щоденника незамінна, коли лікаря необхідний проаналізувати зміну артеріального тиску протягом останніх тижнів.
 3.  Індикатор аритмії/пульсу. На табло відображаються показники вимірювання пульс і серцебиття. Важлива функція, яка допомагає відслідковувати найменші зміни в роботі серцево-судинної системи.
 4.  Відмінний дизайн. Тонометром легко користуватися людям з досвідом або новачкам. Нижня панель приладу виготовлена з неслизького матеріалу. Завдяки чому прилад стійко розташовується на меблів з будь-якою поверхнею, не зісковзує і не падає зі столу під час процедури.
 5.  Бездоганне швейцарська якість. Завод виробник ТМ Vega у виготовленні тонометрів використовує тільки високоміцні, якісні матеріали. Тонометр VS-250 має сертифікат якості європейського зразка. ТМ ВЕГА гарантує 5 років бездоганної роботи електронного приладу.

Переваги

 • Зручне табло. Великий екран відображає результати вимірювання великими, контрастними цифрами, які з легкістю розглянуть люди з ослабленим зором.
 • Універсальний розмір манжети. Завдяки великому розміру манжети, пристроєм можуть користуватися підлітки, сухорляві або щільного статури дорослі люди.
 • Простий у використанні. Тонометр має елементарний інтерфейс і управляється натисненням однієї великої кнопки.
 • Сумочка для зберігання. Компактний чохол захищає пристрій від пилу і забруднення.
 • Зручна груша. Нагнітач має ергономічну форму, виготовлений з м'якого еластичного матеріалу. Грушу легко утримувати однією рукою і здійснювати без примусу стискаючі руху пензлем.
 • Показники ВООЗ. Кольоровим графічним зображенням позначається рівень відхилення або відповідності показників вимірювання артеріального тиску з нормами ВООЗ.
 • Автономна робота. Прилад працює від 4-х батарейок тип АА. Зручна функція, що дозволяє брати з собою тонометр в поїздку або на роботу.

С Тонометр Вега VA-250 полуавтомат покупают

Здоровье, дарованное природой