№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Пластырь 6х10 перцовый

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Пластырь 6х10 перцовый
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Верофарм (Россия)
Состав:
не указан.

Бактерицидний лейкопластир призначений для використання в якості зовнішнього антисептичний перев'язувального засобу при невеликих порізах, саднах, подряпинах та інших дрібних пошкодженнях шкіри. Бактерицидний лейкопластир Верофарм являє собою прямокутну смужку лейкопластиру на тканинній основі з прокладкою зеленого кольору, просоченої розчином антисептиків, покритої з липкою боку захисним шаром. Спосіб застосування: з поверхні пластиру знімають захисну плівку і прикладають на пошкоджену ділянку шкіри. Побічні дії: сухість шкіри, свербіж, алергічні реакції (шкірний висип), дерматит, липкість шкіри рук (протягом 3-5 хв), фотосенсибілізація.

Инструкция Пластырь 6х10 перцовый Показать полностью

Перцевий пластир 6х10 см, перфорований

Запобіжні заходи
Індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкірного покриву в місцях застосування пластиру, захворювання шкіри.
 
Застосування
Зовнішньо. Розкрити упаковку, вийняти пластир, зняти з його поверхні захисне покриття, прикласти до шкіри. Поверхня шкіри повинна бути сухою і чистою. На шкірі може залишатися протягом 1-2 діб. При сильному палінні пластир слід зняти, шкіру змастити кремом. Повторне нанесення на те ж саме місце нового пластиру можливо тільки після перерви. Якщо на шкірі залишилися сліди клейкої маси, їх легко можна видалити мильним розчином або лосьйоном.
 
Основні характеристики
До складу «Доктора Перця» входять тільки натуральні екстракти лікарських рослин: стручкового перцю (Capsicum annuum) і Красавки (Atropa belladonna).
 
Екстракт стручкового перцю надає зігріваючу, местнораздражающее і відволікаючу дію.
 
Екстракт Красавки проявляє спазмолітичну і болезаспокійливу дію.
 
Местнораздражающєє дію «Доктора Перця» полягає в розширенні судин, зменшенні м'язового напруги і больових відчуттів, підвищення рухової активності та обсягу рухів в суглобах.
 
Відволікаючу дію «Доктора Перця» проявляється ослабленням болючих відчуттів в області уражених органів і тканин.
 
Спазмолітичну дію «Доктора Перця» полягає в зменшенні спазмів гладкої мускулатури, розширенні судин і знеболюючий ефект.
 
«Доктор Перець» діє протягом 2-х діб!
 
Спеціальні рекомендації
Перцевий пластир «Доктор Перець» застосовується при:
 • бронхіті,
 • радикуліті,
 • міозиті,
 • невралгії,
 • люмбаго,
 • Артралгії.
Бронхіт - запалення бронхів. Бронхіт, як правило, супроводжується нежиттю, підвищеною температурою, кашлем.
Радикуліт - запалення корінців спинномозкових нервів; характеризується болями і порушеннями чутливості за корінцевим типом, рідше периферичними парезами (парез - зменшення сили або амплітуди довільних рухів, обумовлене порушенням іннервації відповідних м'язів).
Міозит - запалення скелетних м'язів, виявляється ниючими болями в м'язах рук, ніг, тулуба, що посилюються при русі.
Невралгія - синдром, який характеризується нападами часто загострюється болями, що поширюються по ходу нерва або його гілок.
Люмбаго - нападоподібний інтенсивний біль в поперековій ділянці, що обмежує руху хребта в попереково-крижової області, обумовлена ​​роздратуванням нервів, нервових корінців або м'язів.
Артрит - запалення суглоба або декількох його елементів, проявляється болем в ураженому суглобі, відчуттям скутості, припухлістю суглоба, обмеженням рухливості.
 
Перцевий лейкопластир «Доктор Перець» виробляються компанією ВЕРОФАРМ з 1961 року, за цей час вони довели свою ефективність і завоювали довіру споживачів.
Перцевий пластирі «Доктор Перець» - ефективний і безпечний засіб для лікування бронхіту, радикуліту, міозиту, невралгії, люмбаго, артралгії.
 
Комплектація
«Доктор Перець» випускається поштучно і в наборах, типорозмірами 6 × 10 см і 10 × 18 см, перфорований і неперфоровані.
 
Термін придатності та використання
Див. На упаковці.

С Пластырь 6х10 перцовый покупают

Здоровье, дарованное природой