№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Презерватив Дюрекс Элит №3

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Презерватив Дюрекс Элит №3
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Рекитт Бенкизер Хелскэр Мануфэктуринг (Таиланд)
Состав:
не указан.

Инструкция Презерватив Дюрекс Элит №3 Показать полностью

DUREX Elite Презервативи №3

Ультратонкі презервативи Elite з додатковою змазкою допомагають збільшити чутливість і посилити відчуття.

Опис продукту

• Номінальна ширина 56 мм

• Прозорі презервативи зі змазкою, особлива форма з накопичувачем

• Спеціальна анатомічна форма «Easy-on»

• Дерматологічно протестовані

• 100% перевірені електронікою

Презервативи Durex Elite - одні з наших найтонших презервативів, розроблені спеціально для того, щоб посилити відчуття під час сексу і допомогти вам зблизитися з партнером. Оскільки презерватив Elite неймовірно тонкий, з додатковою змазкою, він підвищує чутливість і збільшує ваше задоволення. Завдяки особливій технології виробництва не мають неприємного запаху. Все передбачено для того, щоб ви могли розслабитися і насолоджуватися безпечним сексом.

СКЛАД ПРОДУКТУ

Прозорі з натурального латексу з гелем-мастилом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ

Зберігайте в прохолодному сухому місці, далеко від впливу прямих сонячних променів.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

1.Будь з партнерів може надіти презерватив на збуджений пеніс під час попередніх ласк. Подбайте про те, щоб зробити це до початку статевого акта. Це допомагає запобігти вагітності і можливість зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. УВАГА: перевірте термін придатності на упаковці презерватива, перш ніж використовувати його. Надірвися упаковку з боку зубчастої кромки і звертайтеся з презервативами обережно, так як його можна пошкодити нігтями і гострими предметами, наприклад, ювелірними виробами або прикрасами при пірсінге.2. Перевірте, щоб презерватив був згорнутий назовні. Якщо він згорнутий назовні, то презерватив вивернуть навиворіт. Стисніть сосок на кінці презерватива, щоб усередині не залишилося воздуха.3. Все ще стискаючи сосок, помістіть презерватив на кінчик пеніса і розгорніть його вниз рукою. якщо він почне згортатися під час сексу, негайно розгорніть його знову. Якщо презерватива спаде, припиніть статевий акт і надіньте новий презерватів.4. Незабаром після еякуляції і поки пеніс ще збуджений, презерватив необхідно щільно притримати біля основи пеніса, перш ніж зняти його. Потім просто зніміть презерватив, загорніть в паперову серветку і викиньте в сміттєвий ящик. Будь ласка, не зводьте його в унітаз.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Будь ласка, уважно прочитайте пам'ятку всередині упаковки, особливо якщо ви збираєтеся використовувати презервативи для орального або анального сексу. Використання гелів-мастил Durex Play з презервативами може збільшити насолоду від сексу. Всі гелі-змазки Durex Play безпечні для використання з презервативами - на відміну від змазки на масляній основі, які можуть пошкодити презерватив. Дерматологами. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Якщо ви відчуєте дискомфорт або роздратування під час використання презерватива, припиніть використання. Якщо симптоми триватимуть, будь ласка, зверніться до лікаря.

С Презерватив Дюрекс Элит №3 покупают

Здоровье, дарованное природой