№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на кетоны в моче №50 Uriscan 015

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на кетоны в моче №50 Uriscan 015
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: YD Diagnostics (Корея)
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на кетоны в моче №50 Uriscan 015 Показать полностью

Тест-смужка Uriscan U15

Діагностичні смужки - зручний сучасний метод аналізу сечі. Останнім часом ці дослідження стали більш об'єктивними завдяки застосування аналізаторів сечі, які замінили процедуру візуальної оцінки тест-смужок. Діагностичні смужки для проведення аналізу сечі «УРІСКАН» представляють собою пластикову смужку, на якій кріпляться тестові зони з нанесеними на них реактивами.

Особливості

Залежно від кількості визначених показників на тест-смужці розміщується від 1 до 11 тестових зон. Смужки упаковані в пластикові пенали, в кришці яких знаходиться осушувач, який поглинає вологу, яка потрапляє в пенал при його відкритті. Це забезпечує тривалий термін зберігання смужок навіть після розтину пенала. Пенали додатково упаковані в целофан.

Оцінку результатів можна проводити візуально або за допомогою аналізаторів сечі «УРІСКАН». У першому випадку додаткове устаткування не потрібне.

Для отримання достовірних результатів слід точно виконувати всі вимоги і використовувати для аналізу свіжу, добре перемішану, нецентрифугованої сечу.

Правила проведення аналізу

  • Занурте тест-смужку в сечу (можна так само намочити тест-смужку безпосередньо в струмені сечі).
  • Видаліть залишки сечі, провівши тест-смужкою по краю посудини з пробою або злегка доторкнувшись ребром тест-смужки до фільтрувальної папері (Серветки).
  • Через 1-2 хвилину порівняти колірне фарбування реагентної зони тест-смужки з колірною шкалою на упаковці, при значній кількості осаду сечу слід процентріфугіровать на протязі 5хв.

Умови зберігання

Діагностичні смужки повинні зберігатися в добре закритому пеналі.

Результат

Зчитування результату здійснюється через 60 секунд після занурення смужки в сечу. Більш раннє зчитування призводить до заниженого результату, оскільки забарвлення не встигає розвинутися. Пізніше зчитування для ряду тестів може призводити до завищення результату. Це відноситься, перш за все, до тестів, в яких реєструється ферментативна активність визначається речовини (лейкоцити).

Виробник: YD Diagnostics, Корея.

С Тест на кетоны в моче №50 Uriscan 015 покупают

Здоровье, дарованное природой