Повязка раневая антимикробная сорбционная д/послеоперац ран 9х10см


Фото 1 - Повязка раневая антимикробная сорбционная д/послеоперац ран 9х10см
Производитель
Аквелит (Россия)
Состав
Изделия медицинского назначения

Пов'язка післяопераційна ВітаВалліс для чистих і інфікованих ран призначена для догляду за післяопераційними ранами, інфікованими ранами або ранами з підвищеною загрозою інфікування. Забезпечує надійний захист рани від вторинного інфікування, має високу всмоктуючою здатністю. Надає ранозагоювальну дію, токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Відзначається виражений гемостатичний ефект. Добре драпируется, безболісно і без залишків видаляється. Гіпоалергенна. Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів. Знижує больові відчуття, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію. Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, импрегнированного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Где купить Повязка раневая антимикробная сорбционная д/послеоперац ран 9х10см


Аптеки гормональных препаратовЦена
Аптека №1, бул. Леси Украинки, 9 60.42 грн.
Аптека №5, ул. Василия Липковского, 25 60.42 грн.
Аптека №9, ул. Генерала Алмазова, 260.13 грн.
Аптека №10, ул. Владимирская 51-5360.13 грн.

Инструкция Повязка раневая антимикробная сорбционная д/послеоперац ран 9х10см


Пов'язка ВітаВалліс післяопераційна

Призначення

Призначена для догляду за післяопераційними ранами, інфікованими ранами або ранами з підвищеною загрозою інфікування.

Не містить антибіотиків і фармпрепаратів. Виготовлена ​​з антимікробної сорбційної полотна, імпрегнірованного частинками гідроксиду алюмінію, оброблених колоїдним сріблом. Має атравматичний сітчастий шар.

Властивості

Забезпечує надійний захист рани від вторинного інфікування, має високу всмоктуючою здатністю. Надає ранозагоювальну дію, токсично не впливає на рану і прилеглі тканини, стимулює регенерацію, мінімізує утворення рубців. Відзначається виражений гемостатичний ефект. Добре драпіруєтся, безболісно і без залишків видаляється. Гіпоалергенна.

Має виражену місцевим неспецифічним антисептичну дію. Особливо рекомендується для пацієнтів при непереносимості антибіотиків та інших протимікробних препаратів.

Знижує больові відчуття, надає стимулюючу загоєння та епітелізацію дію.

Спосіб застосування

Пов'язка накладається на рану стороною з сітчастим атравматично шаром. Фіксацію пов'язки здійснюють за допомогою марлевого, трубчастого сітчастого бинта або фіксуючого пластиру. При необхідності пов'язка може бути вирізана ножицями по контуру і розміру рани. Перше накладення пов'язки здійснюють після операції. Другу контрольну перев'язку проводять через добу. Потім в залежності від стану рани перев'язку проводять через 3-6 днів.

Пов'язка є одноразовою.

Увага! Не застосовувати препарат пов'язку спільно з мазями.


Нам доверяют!
Заботимся о Вашем здоровье с 1995 года
Заботимся о Вашем здоровье с 1995 года
Более 300,000 клиентов уже доверяют нам
Более 300,000 клиентов уже доверяют нам
Принимаем заказы и консультируем 24/7
Принимаем заказы и консультируем 24/7
Доставка по всей Украине
Доставка по всей Украине

Вверх