Одноразові підгузники

Де купити памперси і підгузники-трусики для малюків?

У перші дні і місяці життя для дитини особливо важливо створювати комфортні умови для його розвитку. І одними з найголовніших помічників для батьків в цей час стають дитячі підгузники, або як часто їх ще називають - «памперси». Вони являють собою спеціальні трусики, які легко знімаються і надягають на малюка і які здатні швидко вбирати велику кількість вологи.

Які завдання вирішують якісні підгузники?

Перша функція, яку повинні виконувати хороші памперси, - вбирати і утримувати продукти життєдіяльності малюка. Це допомагає утримувати в чистоті і самої дитини, і навколишні його предмети. Таким чином поліпшуються гігієнічні умови для крихти.
Друга важлива роль підгузників - перешкоджати виникненню на ніжній шкірі немовляти попрілостей, запалень, висипань. Це все симптоми пелюшкового дерматиту.
Третє завдання, з яким повинні справлятися хороші підгузники-трусики для дітей - це надійно фіксуватися на тілі і при цьому не заважати рухам малюка, не передавлювати і не натирати ніжну шкіру.
Для того щоб уникнути будь-якого дискомфорту, пов'язаного з носінням памперсів, слід ретельно підбирати ці засоби гігієни і не економити на їхній якості.

Підгузки для дітей: основні вимоги при виборі

Всі сучасні підгузники повинні відповідати таким умовам:
• швидко вбирати вологу, надійно утримувати її у внутрішніх шарах, що не протікати;
• бути гіпоалергенними, дихаючими, не викликати подразнень на шкірі, перешкоджати розвитку бактерій;
• мати комфортну посадку, не тиснути, чи не спадати з тіла.

Підбираючи дитячі підгузники-трусики для свого малюка, звертайте увагу на їх розмір. Різні моделі розраховані на певну вагу дитини, починаючи від 0-5 кг (для новонароджених) і закінчуючи виробами «максі плюс» (до 20 кг) і «екстра» (до 25 кг).
Також важливе значення має стать дитини. Є відповідні моделі для хлопчиків (абсорбент зосереджується в передній частині підгузників) і для дівчаток (в середній і задній частинах виробу). Це пов'язано з різницею будови сечовивідних систем. Існують і універсальні моделі.

Дитячі підгузники в «Аптеці гормональних препаратів»

Завдяки широкому асортименту товарів і демократичним цінами ви можете купити памперси в аптеці нашої мережі найвищої якості. Ми пропонуємо підгузники тільки від надійних світових виробників:
• Pampers (Німеччина, Польща);
• Huggies (Великобританія, Чехія);
• Predo (Туреччина) і багато інших.

Виникли якісь запитання до наших фахівців? Телефонуйте - ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для вашої дитини.