Препарати стимулюючі дихання

Топ продажів
Аміаку р-н 10% 40 мл
Топ продажів
Бальзам Зірка для інгаляції олівець 1,3 г

Препарати, які стимулюють дихання - незамінний засіб в домашній аптечці


Аналептики - особливі лікарські засоби, що використовуються при яскраво вираженій дихальній недостатності. Специфіка дії - в вплив на область ЦНС, що відповідає за дихання. За рахунок цього поліпшується легенева активність, підвищується концентрація кисню в крові, поліпшується його доставка в тканини і органи.

Коли необхідно використання?

Термінове застосування препаратів потрібно в наступних випадках:
    • Зупинка дихання (недоношені немовлята).
    • Гостра фаза хронічних захворювань легенів.
    • Пригнічений дихання через високу концентрацію кисню.
Препарати сприяють відновленню життєво важливих функцій (кровообіг, дихання). Неприпустимо використання аналептиків людям, що страждають на епілепсію, патологіями м'язової системи, при неврологічних проблемах зі здоров'ям.

Різновиди стимуляторів дихання

Аналептики відрізняються особливим яке пробуджує ефектом - сприяють відновленню свідомості, рефлексів, м'язового тонусу. Даний вид лікарських засобів поділяють в залежності від механізму їх дії:
    • Безпосередньо стимулюючі дихальний центр. До активних речовин відносяться Кофеїн як стимулятор дихання, Бемегрид, Етимізол.
    • Що впливають на дихальний центр рефлекторно (Лобеліну гідрохлорид, Цититон).
    • Речовини змішаного типу (Вуглекислота, Кордіамін).

Застосовувати даний вид препаратів потрібно в крайніх випадках - це повинен робити фахівець, так як між стимулюючими і судорожними функціями дуже тонка грань.

Аналептики стимулятори дихання в «Аптеці гормональних препаратів»

Придбати необхідний набір препаратів можна онлайн, не виходячи з дому. Досить підібрати необхідний засіб, відсортувавши по потрібних параметрах в каталозі. «Аптека гормональних препаратів» представляє аналептики за прийнятною вартістю від виробників Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ, Данафа Фармасьютикал Джойнт Сток Компані, Фітофарм, Віола ФФ ЗАТ, К'єза Фармасьютикелз ГмбХ, Вони Інк і т.д.
З приводу наявності лікарських засобів уточнюйте у провізорів. Оплата можлива готівкою і на карту, оперативна доставка - кур'єром по столиці і регіону.