Противопаркинсонические средства

Калімін 60 Н таб 60 мг №100

Калімін 60 Н таб 60 мг №100

Препарат для лікування міастенії, рухових порушень після травм, паралічів, енцефаліту, в відновлювальний період після поліомієліту. Покращує нервово-м'язову передачу, слабо розширює судини; підвищує т..

456.51 грн.

Амантин таб в/плів оболонкою 100 мг №30

Амантин таб в/плів оболонкою 100 мг №30

Допамінергічного засіб. Застосовується при хворобі Паркінсона, паркінсонізмі різної етіології; Невралгії, і при оперізуючий лишай (Herpes zoster); профілактиці та лікування грипу (спричиненого вірусом..

163.00 грн.

Карбідопа-Леводопа таб 25 мг/250 мг №100

Карбідопа-Леводопа таб 25 мг/250 мг №100

Комбінований протипаркінсонічний засіб, для лікування хвороби Паркінсона пов’язаною з недостатньою кількістю дофаміну. У нормі дофамін виконує функцію нейромедіатора та виробляється у певних клітинах ..

446.09 грн.

Азілект таб 1 мг №30

Азілект таб 1 мг №30

Противопаркинсонічний препарат. Показаний монотерапія (без застосування леводопів) при ідіопатичному паркінсонізмі або як ад'ювантна терапія (із застосуванням леводопи) з коливаннями  кінцевої до..

779.00 грн.

Сталево таб в/о 50/12,5/200 мг №30

Сталево таб в/о 50/12,5/200 мг №30

..

Уточнюйте у провізора

Протипаркінсонічні препарати допоможуть поліпшити стан хворого

Хвороба Паркінсона викликає проблеми з м'язовим тонусом і рухової здатністю людини. Всьому виною - загибель нейронів, що відповідають за вироблення медіатора дофаміну. В результаті нервові клітини мозку, які відповідають за рухи людини, перестають належним чином функціонувати, відмирають. Це викликає частковий параліч, тремтіння кінцівок і т.д. Захворювання має спадковий характер, з ним стикаються особи старше 60 років.
Якими б ефективними були фармпрепарати, їм не під силу повністю вилікувати недугу. Однак якщо грамотно підійти до терапії, можна на якийсь період уповільнити або зупинити розвиток хвороби.

Класифікація протипаркінсонічних лікарських засобів

Препарати проти хвороби Паркінсона відрізняються між собою принципом дії. Одні можуть усунути яскраво проявляються симптоми, інші ж помітно уповільнюють інтенсивні процеси розвитку недуги.
Існує поділ на:
    • Засоби, що впливають на холинергическую систему (рецептори).
    • Препарати, що сприяють інтенсивному функціонуванню дофаминергической системи (взаємозв'язок нейронів), налагодженню внутрішніх процесів.
    • Додаткові речовини, що полегшують стан хворого.

Які протипаркінсонічні засоби в фармакології використовуються для лікування?

Захворювання носить хронічний характер, тому терапія передбачає довічний прийом лікарських препаратів (а не курсами). Щоб своєчасно купірувати прояви недуги, важливо звернутися до хорошого фахівця і не нехтувати прийомом призначених препаратів.

На що має бути спрямована дія лікарських засобів?

Це, перш за все, усунення:
    • тремтіння в кінцівках;
    • порушеного психічного стану;
    • загальмованості;
    • порушень в м'язовій тканині скелета;
    • інших вегетативних порушень.

Список противопаркинсонических препаратів в інтернет-аптеці Києва

У «Аптеці гормональних препаратів» ви знайдете всі необхідні, призначені лікарем лікарські засоби для боротьби з хворобою Паркінсона, серед яких:
    • МІРАПЕКС ПД.
    • Левоком.
    • Мадопар.
    • Амантин.
    • Проноран.
    • ПК-Мерц і т.д.

Препарати неприпустимо приймати безконтрольно, тому вони відпускаються строго за рецептом. Важливо постійно відстежувати динаміку розвитку хвороби - можливо знадобиться збільшити дозування або замінити фармзасобів іншим.
Щодо наявності того чи іншого товару дізнавайтеся у провізора.