Препарати від алкоголізму

Алкодез IC таб 0,5 г №4

Алкодез IC таб 0,5 г №4

Комплексне антиалкогольное засобом з гепатопротекторними і дезінтоксикаційні властивості. Перешкоджає виникненню структурної дегенерації гепатоцитів під дією етанолу, покращує функції печінки, навіть ..

99 грн.

Медихронал-Дарниця гранули пачка комплект 28,5 г

Медихронал-Дарниця гранули пачка комплект 28,5 г

Комбіноване фармзасобів, що сприяє виведенню продуктів метаболізму етилового спирту. підсилює біосинтез норадреналіну. Має виражену дезінтоксикаційну дію, активізує обмінні процеси, каталізує мозкову ..

72 грн.

Таблетки від алкоголізму, що допомагають позбутися згубної залежності

Алкоголізм - це не слабкість і не шкідлива звичка. Це хвороба, яка заважає людині вести повноцінний спосіб життя, бути соціально активним і відповідальним. Під цим страшним недугом мається на увазі психічна деградацію особистості, яка супроводжується токсичним ураженням різних органів.

Як перемогти залежність?

Можна часто почути думку, що алкоголізм не виліковується. Це не так. Потрібна просто правильна тактика: консультації фахівців, грамотний підбір медикаментів, психологічна підтримка. Недостатньо тільки купити таблетки від алкоголізму, які, звичайно, покращують нестабільний стан людини, але не викорінюють проблему. Саме комплексний підхід дає позитивні і швидкі результати.
Зупинимося на лікарських засобах детальніше.

Принцип роботи препаратів від алкоголізму

Медикаментів від хронічного пияцтва існує безліч. Найчастіше вони спрямовані на зняття симптомів отруєння організму алкогольної речовинами і поліпшення роботи печінки, яка страждає в першу чергу. У нашій аптеці продаються такі таблетки від алкоголізму без рецептів.

Також фармацевтичні препарати вирішують і інші проблеми, пов'язані з надмірним вживанням спиртного:
    • прибирають абстинентний синдром (коли людині дуже погано без алкоголю: частішає пульс, підвищується тиск, болить голова);
    • притупляють пристрасть до випивки і викликають неприязнь до неї;
    • знижують агресивність, дратівливість та інші психологічні прояви алкоголізму.

Підбір лікарських засобів виконується індивідуально для кожного пацієнта і виключно компетентним лікарем. Враховуються багато факторів:
    • тип алкоголізму (хронічний, запійний, пивний);
    • тривалість протікання хвороби;
    • індивідуальні особливості (вік, супутні захворювання, причини розвитку алкоголізму).

Медикаменти від алкоголізму в «Аптеці гормональних препаратів»

Для зручності застосування дана група препаратів представлена ​​в різних формах: у вигляді оральних крапель, таблеток, розчинів для ін'єкцій і навіть капсул для підшивки. Така різноманітність допомагає в кожному конкретному випадку вибудувати індивідуальну і найбільш ефективну схему лікування. Наприклад, коли медикаментозна терапія проводиться без відома пацієнта.
У нашій аптеці ви можете купити краплі проти алкоголізму, а також таблетки і спеціальні розчини для уколів. Деякі ліки, відсутні в переліку товарів, ми привозимо під замовлення.