Засоби для видалення бородавок і папілом

Вартнер Кріо пристрій для видалення бородавок 50 мл

Вартнер Кріо пристрій для видалення бородавок 50 мл

Унікальний пристрій яке працює по прінціпу- кріотерапії, використовується для видалення утворилися наростів. Володіє швидким впливом, що дозволяє заморозити бородавку вже після першої процедури. Бород..

516 грн.

Папиллек засіб для догляду за шкірою 2 мл

Папиллек засіб для догляду за шкірою 2 мл

Засіб для видалення мозолів, натоптишів, папілом, кератом, бородавок (в т.ч. підошовних, пріногтевих). Застосовується на будь-яких ділянках шкіри. Легко застосовується при множинних ураженнях шкіри. Ч..

239 грн.

Ефективні засоби для видалення бородавок

Бородавки являють собою патологічне розростання клітин епідермісу, викликане вірусом папіломи людини. Найчастіше вони з'являються на:
• пальцях;
• долонях;
• колінах;
• ліктях.
Перераховані ділянки тіла більше за інші схильні до травмування. Якщо імунітет сильний, бородавки можуть зникнути через деякий час самостійно. Але так як виглядають вони вкрай неестетично, багато хто намагається позбутися від подібних проблем в найкоротші терміни.

Чого робити категорично не можна?

Ні в якому разі не намагайтеся зрізати бородавку - існує високий ризик інфікування рани, а також ймовірність того, що після її видалення залишиться шрам.
Особливо обережно слід поводитися вагітним. Перед початком будь-якого заходу по домашньому видалення бородавок бажано проконсультуватися з лікарем.
На жаль, гарантувати, що після видалення новоутворень вони більше не з'являться, не можна. Періодично бородавки можуть знову «виростати», доставляючи масу незручностей естетичного і психологічного характеру.

Надійні способи боротьби з бородавками

На сьогоднішній день видалення бородавок - не проблема. Є маса препаратів, за допомогою яких можна швидко і безболісно від них позбутися.
Сучасна медицина пропонує і більш радикальні способи боротьби. Мова йде про:
• лазерну терапію;
• кріодеструкцію за допомогою рідкого азоту;
• електрокоагуляції (вплив струмом).

До недоліків подібних процедур варто віднести те, що існує ймовірність того, що залишиться шрам (все залежить від розміру наросту).
Якщо новоутворення має нерівномірне забарвлення, болить, кровоточить, обов'язково зверніться до лікаря. Можливо, бородавка має злоякісну природу. В такому випадку її видаленням повинен займатися виключно лікар.

Асортимент продукції в «Аптеці гормональних препаратів»

Правильним рішенням буде купити чистотіл для видалення бородавок. Витяжки із цієї рослини застосовувалися для боротьби з наростами на поверхні шкіри не одне століття.
Можна спробувати змастити пошкоджену ділянку шкіри свіжим соком чистотілу. Непогано справляється і ефірне масло цієї рослини.
А ще можна для видалення бородавок купити Вартнер. Принцип цього засобу - кріозаморозка. Після нанесення препарату спеціальним аплікатором наріст руйнується протягом двох тижнів, після чого пропадає повністю.
При будь-яких сумнівах з приводу вибору способу лікування краще проконсультуватися з лікарем. Нехай фахівець огляне бородавку і дасть рекомендації щодо її безпечного видалення.