Дерматологічні противірусні засоби

Перевірені дерматологічні засоби

Дрібні хворобливі бульбашки, заповнені рідиною, які з'являються на губах внаслідок ослабленого імунітету - це прояви герпесу. Іноді висип поширюється на слизові оболонки ротової порожнини, може вражати носові пазухи.
Зазвичай герпес провокують простудні захворювання. Також висипання можуть з'явитися в результаті:
• переохолодження;
• сильного емоційного потрясіння;
• незбалансованого харчування;
• отриманих травм.

Що викликає герпес?

Герпес - вірусне захворювання. Він передається повітряно-крапельним шляхом від носія інфекції. При первинному зараженні хвороба розвивається безсимптомно: вірус може роками «таїтися» в нервових клітинах (нейронах).
На тлі зниження захисних сил організму спостерігається активне розмноження герпесвірусу - з'являються характерні висипання, може підвищитися температура, погіршитися загальний стан.
На сьогоднішній день вилікуватися від захворювання повністю не можна. Потрапивши в клітину, вірус залишається в ній до кінця життя. Але є хороші дерматологічні засоби захисту шкіри, які пригнічують активність герпесу і, як наслідок, симптоми проходять.

Різновиди герпесу

Відомо близько 100 різновидів вірусів сімейства Herpesviridae. 8 з них становлять небезпеку для людини.
Герпес, який ще відомий як «застуда на губах» найчастіше викликає вірус 1 типу (рідше 2 типу).
Ознаки захворювання такі:
1. Спочатку з'являється свербіж і відчуття дискомфорту.
2. Далі починається запальний процес, спостерігається набряклість.
3. Набряк трансформується в висип у вигляді дрібних бульбашок з каламутною рідиною, які лопаються, утворюючи хворобливі виразки.
4. На завершальній стадії виразки підсихають і покриваються струпами.
Призначення дерматологічних засобів, які зазвичай рекомендують лікарі при герпесі - прискорити процес загоєння ран і зупинити активну розмноження вірусу.
При рясних висипаннях потрібно попередити повторне зараження. Для цього ранки потрібно обробляти будь-яким антисептиком (зеленкою, йодом, хлоргексидином).
Щоб прискорити одужання, можна приймати імуномодулюючі засоби, вітамін С.

Що пропонує «Аптека гормональних препаратів»?

В інтернет-аптеці можна замовити індивідуальні дерматологічні засоби, які надають хороший терапевтичний ефект.
У числі ефективних препаратів: гелі (Сіліцея, Фенистил), спреї (ДрайВір, панавір), креми (Ацикловір, Зовіракс). Для отримання консультації за способом застосування, телефонуйте провізорів аптеки.