Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

  • Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1
918.91 грн.
Будьте уважні, цей товар можна отримати тільки при наявності рецепту
Є в наявності

Доставка по Києву

  •   Самовивіз з аптеки. Безкоштовно. подивитись на мапі
  •   Кур’єрська доставка з 10 до 24, безкоштовно від 600 грн

Доставка по Україні

  •   УкрПоштою. Безкоштовно від 1000 грн.
  •   Новою Поштою. Безкоштовно від 3000 грн.

Оплата

  •   Готівкою, або карткою
  •   Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком

Даний товар доступний для самовивозу з аптек.

Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн.

Часті питання про Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

🚑 Чи можлива доставка Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1 по Україні?

Ні, доставка по Україні неможлива, оскільки Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1 є рецептурним чи підконтрольним препаратом.

🧾 Чи можна придбати Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1 без рецепту онлайн?

Ні, Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1 можна придбати онлайн тільки за наявності рецепту, який необхідно буде показати провізору.

склад
Діюча речовина Сінфлорікса - пневмококової полісахарид.

Фармакологічні властивості
Сінфлорікс - вакцина для профілактики пневмококової інфекції.

показання
Активна імунізація новонароджених і дітей у віці від 6 тижнів до 5 років для профілактики пневмококової інфекції, викликаної серотіпамі Streptococcus pneumoniae 1, 4, 5, 6В, 7F, 9V, 14, 18C, 19F, 23F і перехресно-реактивним серотипом 19A (включаючи сепсис , менінгіт, пневмонію, бактериемию і гострий середній отит), а також гострого середнього отиту, викликаного нетиповою Haemophilus influenzae.

Форма випуску
суспензія для ін'єкцій 1 доза по 0,5 мл №1, №10, №100 у флаконі монодозовом;
суспензія для ін'єкцій 1 доза по 0,5 мл №1, №10 в попередньо заповнених одноразових шприцах з голками;
суспензія для ін'єкцій 2 дози по 1 мл №100 у флаконі мультидозовий.
Спосіб застосування
Вакцину вводять внутрішньом'язово. Перевага віддається введенню вакцини в передньолатеральну область стегна немовлятам або в дельтоподібний м'яз руки дітям старшого віку.

Немовлята у віці від 6 тижнів до 6 місяців.

Рекомендована схема вакцинації включає 4 дози по 0,5 мл кожна. Первинна схема для немовлят включає 3 дози з інтервалом не менше 1 місяця між дозами. Четверта (бустерна) доза рекомендується не раніше ніж через 6 місяців після 3-й дози і може застосовуватися з 9 місяців.

Альтернативно може застосовуватися схема, що включає 3 дози по 0,5 мл кожна. Перший дозу можна вводити вже у віці 6 тижнів, другий дозу вводять через 2 місяці. Бустерна доза рекомендується не раніше ніж через 6 місяців після останньої дози первинної схеми вакцинації та може застосовуватися з 9 місяців.

Недоношені немовлята з терміном гестації менше 27 тижнів.

Рекомендована серія імунізації для забезпечення оптимального захисту складається з 4-х доз по 0,5 мл кожна. Первинна схема для немовлят складається з 3-х доз, перша з яких зазвичай вводиться в 2 місяці, з інтервалом не менше 1 місяць між дозами. Рекомендується бустерна доза мінімум через 6 місяців після останньої дози первинної вакцинації.

Раніше вакциновані немовлята старше ≥ 7 місячного віку:

7 - 11 місяців: схема включає 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 1 місяця між дозами. Третя доза рекомендується на другому році життя з інтервалом не менше 2 місяці між дозами.
12 місяців - 5 років: схема включає 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 2 місяців між дозами.
діти
Застосовують дітям c 6 тижнів до 5 років.

Застосування в період вагітності або годування груддю
Не призначений для застосування дорослими.

Особливості по застосуванню
Пацієнти повинні бути під контролем не менше 30 хвилин після вакцинації (в разі виникнення анафілактичних реакцій після введення вакцини).

Призначення вакцини повинно бути відкладено в осіб, які страждають від гострих захворювань, що супроводжуються лихоманкою. Однак, наявність легких проявів інфекційних захворювань, таких як застуда, не є підставою для відкладення вакцинації.

Сінфлорікс ні за яких обставин не можна вводити внутрішньосудинно або під шкіру.

Синкопе (непритомність) може виникнути вчасно або раніше будь-якої вакцинації як психогенна відповідь на ін'єкцію голкою.

Сінфлорікс слід призначати з обережністю особам з тромбоцитопенією або порушеннями згортання крові, оскільки при введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі.

Профілактичне призначення жарознижуючих препаратів перед або відразу після застосування вакцини може зменшити частоту і інтенсивність поствакцинальних фебрильних реакцій.

При призначенні первинної імунізації недоношеним немовлятам (28 тижнів гестації) слід враховувати потенційний ризик розвитку у них апное і необхідність контролю за функцією дихання протягом 48-72 годин після вакцинації.

Вакцина містить 150 ммоль / дозу натрію. Слід бути обережним при застосуванні особами, які дотримуються натрій-контрольованої дієти.

Протипоказання
Підвищена чутливість до діючих та допоміжних речовин вакцини або будь-якого білку-носія.

Призначення вакцини повинно бути відкладено в осіб з гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою.

Побічні ефекти
Дуже часті побічні реакції: втрата апетиту, дратівливість, сонливість; біль, почервоніння, набряк в місці ін'єкції; лихоманка ≥ 38 ° С (вік <2 років).

Часті побічні реакції: реакції в місці введення, такі як затвердіння; лихоманка> 39 ° C (вік <2 років), лихоманка ≥ 38 ° С (вік від 2 до 5 років).

Рідкісні побічні реакції: апное в дуже недоношених немовлят (≤ 28 тижнів гестації); діарея, блювота; висип; реакції в місці введення, такі як гематома, крововилив, свербіння; головний біль (вік від 2 до 5 років); нудота, лихоманка> 40 ° C (вік <2 років); лихоманка> 39 ° C (вік від 2 до 5 років).

Рідкісні побічні реакції: алергічні реакції (алергічний дерматит, атопічний дерматит, екзема), ненормальний плач, судоми (включаючи фебрильні судоми).

Дуже рідкісні побічні реакції: ангіоневротичний набряк, синдром Кавасакі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
Сінфлорікс можна застосовувати одночасно з будь-якої з нижче перерахованих моновалентних або комбінованих вакцин (включаючи DTPa-HBV-IPV / Hib і DTPw-HBV / Hib): вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку з ацелюлярним компонентом (DTPa), вакцина для профілактики гепатиту B (HBV), інактивована вакцина для профілактики поліомієліту (IPV), вакцина для профілактики Haemophilus influenzae типу b (Hib), вакцина для профілактики правця, дифтерії та кашлюку з цільноклітинним компонентом (DTPw), вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи (MMR) , вакцина для проф КТВК ітряноі віспи, кон'юговані вакцина для профілактики захворювань, викликаних менингококками серологічної групи С (CRM197 і TT кон'югати), кон'юговані вакцина для профілактики захворювань, викликаних менингококками серологічної групи А, C, W-135 і Y (TT кон'югати), пероральні вакцини для профілактики поліомієліту (OPV) і ротавірусної інфекції. Різні вакцини слід завжди вводити в різні ін'єкційні ділянки.

Як і при застосуванні інших вакцин, можна очікувати недостатньою імунну відповідь при імунізації осіб, які приймають препарати з імуносупресивної дії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами
Не призначений для застосування дорослими.

Передозування
Про випадки передозування не повідомлялося.

Умови зберігання
Зберігати при температурі від 2 до 8 ° C (у холодильнику). Чи не заморожувати.

Категорія відпустки
За рецептом.

Характеристики
Відпускається за рецептом Так
Класифікатор АТХ J07A L52 Пневмококовий очищений полісахаридний антиген і Haemophilus influenzae, конюгована
Об'єм, мл. 5
Термолабільний Так


Написати відгук

    Погано           Добре


Де купити в Києві Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
918.91 грн.
ул. М. Тимошенко, 29, секция №5
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
918.91 грн.
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
918.91 грн.
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
862 грн.
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
918.91 грн.
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
918.91 грн.