• Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

918.91 грн.
Самовивіз з аптеки
Своє замовлення ви можете забрати в одній з наших аптек.
Доставка
При замовленні від 450 грн - доставка безкоштовно*
Кур'єрська служба працює з 06:00 до 24:00
free delivery 450 UAH

Даний товар доступний для самовивозу з аптек.

Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн.

склад
Діюча речовина Сінфлорікса - пневмококової полісахарид.

Фармакологічні властивості
Сінфлорікс - вакцина для профілактики пневмококової інфекції.

показання
Активна імунізація новонароджених і дітей у віці від 6 тижнів до 5 років для профілактики пневмококової інфекції, викликаної серотіпамі Streptococcus pneumoniae 1, 4, 5, 6В, 7F, 9V, 14, 18C, 19F, 23F і перехресно-реактивним серотипом 19A (включаючи сепсис , менінгіт, пневмонію, бактериемию і гострий середній отит), а також гострого середнього отиту, викликаного нетиповою Haemophilus influenzae.

Форма випуску
суспензія для ін'єкцій 1 доза по 0,5 мл №1, №10, №100 у флаконі монодозовом;
суспензія для ін'єкцій 1 доза по 0,5 мл №1, №10 в попередньо заповнених одноразових шприцах з голками;
суспензія для ін'єкцій 2 дози по 1 мл №100 у флаконі мультидозовий.
Спосіб застосування
Вакцину вводять внутрішньом'язово. Перевага віддається введенню вакцини в передньолатеральну область стегна немовлятам або в дельтоподібний м'яз руки дітям старшого віку.

Немовлята у віці від 6 тижнів до 6 місяців.

Рекомендована схема вакцинації включає 4 дози по 0,5 мл кожна. Первинна схема для немовлят включає 3 дози з інтервалом не менше 1 місяця між дозами. Четверта (бустерна) доза рекомендується не раніше ніж через 6 місяців після 3-й дози і може застосовуватися з 9 місяців.

Альтернативно може застосовуватися схема, що включає 3 дози по 0,5 мл кожна. Перший дозу можна вводити вже у віці 6 тижнів, другий дозу вводять через 2 місяці. Бустерна доза рекомендується не раніше ніж через 6 місяців після останньої дози первинної схеми вакцинації та може застосовуватися з 9 місяців.

Недоношені немовлята з терміном гестації менше 27 тижнів.

Рекомендована серія імунізації для забезпечення оптимального захисту складається з 4-х доз по 0,5 мл кожна. Первинна схема для немовлят складається з 3-х доз, перша з яких зазвичай вводиться в 2 місяці, з інтервалом не менше 1 місяць між дозами. Рекомендується бустерна доза мінімум через 6 місяців після останньої дози первинної вакцинації.

Раніше вакциновані немовлята старше ≥ 7 місячного віку:

7 - 11 місяців: схема включає 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 1 місяця між дозами. Третя доза рекомендується на другому році життя з інтервалом не менше 2 місяці між дозами.
12 місяців - 5 років: схема включає 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 2 місяців між дозами.
діти
Застосовують дітям c 6 тижнів до 5 років.

Застосування в період вагітності або годування груддю
Не призначений для застосування дорослими.

Особливості по застосуванню
Пацієнти повинні бути під контролем не менше 30 хвилин після вакцинації (в разі виникнення анафілактичних реакцій після введення вакцини).

Призначення вакцини повинно бути відкладено в осіб, які страждають від гострих захворювань, що супроводжуються лихоманкою. Однак, наявність легких проявів інфекційних захворювань, таких як застуда, не є підставою для відкладення вакцинації.

Сінфлорікс ні за яких обставин не можна вводити внутрішньосудинно або під шкіру.

Синкопе (непритомність) може виникнути вчасно або раніше будь-якої вакцинації як психогенна відповідь на ін'єкцію голкою.

Сінфлорікс слід призначати з обережністю особам з тромбоцитопенією або порушеннями згортання крові, оскільки при введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі.

Профілактичне призначення жарознижуючих препаратів перед або відразу після застосування вакцини може зменшити частоту і інтенсивність поствакцинальних фебрильних реакцій.

При призначенні первинної імунізації недоношеним немовлятам (28 тижнів гестації) слід враховувати потенційний ризик розвитку у них апное і необхідність контролю за функцією дихання протягом 48-72 годин після вакцинації.

Вакцина містить 150 ммоль / дозу натрію. Слід бути обережним при застосуванні особами, які дотримуються натрій-контрольованої дієти.

Протипоказання
Підвищена чутливість до діючих та допоміжних речовин вакцини або будь-якого білку-носія.

Призначення вакцини повинно бути відкладено в осіб з гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою.

Побічні ефекти
Дуже часті побічні реакції: втрата апетиту, дратівливість, сонливість; біль, почервоніння, набряк в місці ін'єкції; лихоманка ≥ 38 ° С (вік <2 років).

Часті побічні реакції: реакції в місці введення, такі як затвердіння; лихоманка> 39 ° C (вік <2 років), лихоманка ≥ 38 ° С (вік від 2 до 5 років).

Рідкісні побічні реакції: апное в дуже недоношених немовлят (≤ 28 тижнів гестації); діарея, блювота; висип; реакції в місці введення, такі як гематома, крововилив, свербіння; головний біль (вік від 2 до 5 років); нудота, лихоманка> 40 ° C (вік <2 років); лихоманка> 39 ° C (вік від 2 до 5 років).

Рідкісні побічні реакції: алергічні реакції (алергічний дерматит, атопічний дерматит, екзема), ненормальний плач, судоми (включаючи фебрильні судоми).

Дуже рідкісні побічні реакції: ангіоневротичний набряк, синдром Кавасакі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
Сінфлорікс можна застосовувати одночасно з будь-якої з нижче перерахованих моновалентних або комбінованих вакцин (включаючи DTPa-HBV-IPV / Hib і DTPw-HBV / Hib): вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку з ацелюлярним компонентом (DTPa), вакцина для профілактики гепатиту B (HBV), інактивована вакцина для профілактики поліомієліту (IPV), вакцина для профілактики Haemophilus influenzae типу b (Hib), вакцина для профілактики правця, дифтерії та кашлюку з цільноклітинним компонентом (DTPw), вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи (MMR) , вакцина для проф КТВК ітряноі віспи, кон'юговані вакцина для профілактики захворювань, викликаних менингококками серологічної групи С (CRM197 і TT кон'югати), кон'юговані вакцина для профілактики захворювань, викликаних менингококками серологічної групи А, C, W-135 і Y (TT кон'югати), пероральні вакцини для профілактики поліомієліту (OPV) і ротавірусної інфекції. Різні вакцини слід завжди вводити в різні ін'єкційні ділянки.

Як і при застосуванні інших вакцин, можна очікувати недостатньою імунну відповідь при імунізації осіб, які приймають препарати з імуносупресивної дії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами
Не призначений для застосування дорослими.

Передозування
Про випадки передозування не повідомлялося.

Умови зберігання
Зберігати при температурі від 2 до 8 ° C (у холодильнику). Чи не заморожувати.

Категорія відпустки
За рецептом.

Вакцина ІНФАНРИКС ІПВ сусп д/ін 1 доза шприц 0,5 мл з голками №1 + ХІБ фл. №1

Вакцина ІНФАНРИКС ІПВ сусп д/ін 1 доза шприц 0,5 мл з голками №1 + ХІБ фл. №1

Даний товар доступний для самовивозу з аптек. Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн...

1188.89 грн.

Вакцина Інфанрікс Гекса сусп д/ін 1 доза шприц 0,5 мл з голкою №1

Вакцина Інфанрікс Гекса сусп д/ін 1 доза шприц 0,5 мл з голкою №1

Даний товар доступний для самовивозу з аптек. Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн...

1244.94 грн.

Вакцина Пріорикс порошок д/ін 1 фл+р-ник

Вакцина Пріорикс порошок д/ін 1 фл+р-ник

Жива комбінована вакцина,є ліофілізованим комбінованим препаратом атенуйованих штамів вірусів кору, епідемічного паротиту і краснухи. Використовується для активної імунізації проти інфікування кору, п..

386.49 грн.

Вакцина Тетраксим 1 доза шприц 0,5 мл з 2 голками №1

Вакцина Тетраксим 1 доза шприц 0,5 мл з 2 голками №1

Даний товар доступний для самовивозу з аптек. Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн...

628.00 грн.

Вакцина Церварикс сусп д/проф папіломовір інф д/ін по 0,5 мл шприц №1

Вакцина Церварикс сусп д/проф папіломовір інф д/ін по 0,5 мл шприц №1

Суспензія у попередньо наповненому шприці для внутрішньом’язових ін’єкцій. Виготовлена  на основі часток основного протеїну оболонки вірусу папіломи людини(ВПЛ) 16 і 18 типів. Частки ..

967.94 грн.

Вакцина Превенар 13 сусп. д/ін 1 доза 0,5 мл №1

Вакцина Превенар 13 сусп. д/ін 1 доза 0,5 мл №1

Вакцина, призначена для активної імунізації  від інвазивного пневмокока. В своєму складі містить очищені капсульні полісахариди 4, 6В, 9V, 14, 18C, 19F, 23F) також 6 додаткових полісахаридів (1, ..

1675.09 грн.

Вакцина Твінрикс шприц для дорослих 1 д/1 мл

Вакцина Твінрикс шприц для дорослих 1 д/1 мл

Даний товар доступний для самовивозу з аптек. Вартість кур'єрської доставки вакцин по Києву - 100 грн...

850.12 грн.

Вакцина Бустрікс сусп д/ін 1 доза 0,5 мл с 2-ма голками №1

Вакцина Бустрікс сусп д/ін 1 доза 0,5 мл с 2-ма голками №1

Комбінована вакцина. Застосовується  для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Випускається у вигляді  суспензії для ін'єкцій по 1 дозі (0,5 мл/дозу) у попередньо наповненому шприці; по 1 ..

526.39 грн.

Вакцина Хаврикс 720 д/дітей 1 д/0,5 мл шприц №1

Вакцина Хаврикс 720 д/дітей 1 д/0,5 мл шприц №1

Призначена для проведення  імунізації для профілактики вірусного гепатиту А Введення вакцини  викликає стимуляцію специфічної імунної відповіді, шляхом  індукції антитіл проти вірусу ге..

476.86 грн.

Вакцина Енджерикс-В фл д/проф гепатиту В д/дор 1 мл 20 мкг №10

Вакцина Енджерикс-В фл д/проф гепатиту В д/дор 1 мл 20 мкг №10

Випускається у вигляді стерильної суспензії, що містить HBsAg-основний поверхневий білок вірусу. Стимулює утворення специфічних антитіл проти поверхневого антигену-HBsAg. Застосовується для активної і..

1918.65 грн.

Вакцина Хаврикс 1440 д/дорослих 1д/1 мл шприц №1

Вакцина Хаврикс 1440 д/дорослих 1д/1 мл шприц №1

Сприяє формуванню імунітету проти вірусу гепатиту А, викликаючи вироблення специфічних антитіл. Кількість антитіл, що з'являються після застосування вакцини, практично не відрізняється від кількості а..

752.95 грн.

Вакцина Хіберікс пор ліофіл д/р-ну д/ін 1 доза фл +р-нник в шприці №1

Вакцина Хіберікс пор ліофіл д/р-ну д/ін 1 доза фл +р-нник в шприці №1

Даний товар доступний тільки для самовивозу з аптеки...

426.10 грн.

Характеристики
Відпускається за рецептом Так
Об'єм, мл. 5
Термолабільний Так


Написати відгук

    Погано           Добре

З цим товаром купують

Вакцина Гексаксим 0,5 мл 1 доза

Вакцина Гексаксим 0,5 мл 1 доза

Уточнюйте у провізора

Вакцина Менактра 1 доза фл 0,5 мл №1

Вакцина Менактра 1 доза фл 0,5 мл №1

Уточнюйте у провізора

Вакцина Енджерикс-В фл д/проф гепатита В д/діт 1 мл 10 мкг №10
Вакцина Гексаксим 0,5 мл 1 доза №10

Вакцина Гексаксим 0,5 мл 1 доза №10

Уточнюйте у провізора

Вакцина Енджерикс-В фл д/проф гепатита В д/діт 1 мл 10 мкг №1
Вакцина Ваксігрипп сусп д/ін 1 доза шприц 0,5 мл з голкою №1
Вакцина Самарил 1000 МО флак. №1

Вакцина Самарил 1000 МО флак. №1

Уточнюйте у провізора

Вакцина Ваксігрип Тетра сусп д/ин 1 доза шприц 0,5 мл с иглой №1

Де купити в Києві Вакцина Синфлорикс 1 доза 0,5 мл шприц з голкою №1

Аптека №1, бул. Леси Украинки, 9
Відкрито цілодобово
918.91 грн.
Аптека №2, ул. М. Тимошенко, 29
Зараз, нажаль, зачинено
918.91 грн.
Аптека №3, бул. Т. Шевченко, 36а (36)
Зараз, нажаль, зачинено
918.91 грн.
Аптека №4, пр. Соборности, 4
Зараз, нажаль, зачинено
918.91 грн.
Аптека №5, ул. Василия Липковского, 25
Відкрито цілодобово
918.91 грн.
Аптека №6, ул. Иоанна Павла II, 16
Зараз, нажаль, зачинено
862.00 грн.
Аптека №9, ул. Генерала Алмазова, 2
Зараз, нажаль, зачинено
918.91 грн.
Аптека №10, ул. Владимирская 51-53
Зараз, нажаль, зачинено
918.91 грн.