Анаболічні препарати

Ретаболіл амп 50 мг №1

Ретаболіл амп 50 мг №1

Анаболическое средство пролонгированного действия. Назначают при хронической коронарной недостаточности (несоответствии между потребностью сердца в кислороде и его доставкой) и инфаркте миокарда, м..

338.00 грн.

Калію оротат таб. 500 мг №10 Л

Калію оротат таб. 500 мг №10 Л

Препарат, який надає анаболічну, стимулюючий регенерацію і діуретичну дію. Стимулює обмін речовин. Показання до застосування: захворювання печінки (в т.ч. інтоксикаційні), дистрофія міокарда, екстраси..

Уточнюйте у провізора

Анаболічні препарати - незамінні засоби при правильному застосуванні

Препарати, що володіють анаболичічною активністю, є синтетичним аналогом тестостерону - чоловічого гормону. Вони активно застосовуються при серйозних захворюваннях (хронічній серцевій недостатності, терапії ІХС, імунодефіцит, СНІД), інтоксикації, надмірних фізнавантаженнях.  Існують випадки застосування при порушених статевих функціях, затримці розвитку і т.д. Категорично забороняється використовувати препарати з метою збільшення маси тіла, нарощування м'язової тканини для поліпшення спортивних показників.

Як працюють анаболіки?

Дія активних речовин направлена на посилене вироблення білка, добре засвоєння кальцію кістковою тканиною, зростання м'язів. За рахунок цього регенеративні процеси в клітинах і тканинах налагоджуються - обмін речовин оптимізується. Але важливо вдаватися до анаболічних ліків тільки в разі крайньої необхідності і чітко за призначенням лікаря. Безсистемне, хаотичне використання може призвести до небажаних наслідків.

Чому анаболічні засоби варто приймати обережно?

Ендокринна система і печінка дуже сприйнятливі до впливу анаболіків. Самолікування або беззаперечне бажання досягнення швидких результатів у спорті загрожує серйозними наслідками:
• збій в роботі статевої системи;
• порушення серцевого ритму;
• поява висипань на шкірі;
• депресивний стан;
• напади гніву;
• облисіння;
• перепади настрою;
• підвищення рівня поганого холестерину.

Зловживання препаратами підвищує ризик виникнення інфаркту, інсульту, цукрового діабету, гінекомастії (надмірне скупчення рідини в організмі) і т.д.
Анаболіки самі по собі не несуть загрозу - небезпечно їх неправильне і бездумне використання.

Де можна купити анаболічні ліки?

Шукати місце, де придбати препарати н еобхідно після отримання призначення від лікуючого лікаря. Найкраще купити анаболічні препарати в аптеці - так ви будете впевнені в якості продукції. На нашому сайті представлені варіанти даних ліків в різній формі (таблетки, ін'єкції). З приводу наявності тієї чи іншої одиниці звертайтеся до менеджерів.
Оформлення замовлення онлайн не займе багато часу. Ви також можете підібрати зручну форму оплати (готівкою, за допомогою карти), доставки (кур'єром). Також можливо самостійно забрати покупку в будь-якому з пунктів аптеки по Києву.