Компресійний трикотаж

Турбує варикоз? Рекомендуємо купити компресійний трикотаж

Щодня середньостатистичний чоловік працездатного віку знаходиться в інтенсивному ритмі важливих подій і турбот. Хтось проводить багато часу на роботі стоячи, а хтось занадто довго сидить. Обидва ці положення надають сильне навантаження на ноги, провокують застій кровотоку, що призводить до погіршення стану вен. Як наслідок до кінця дня в кінцівках відчувається втома, спостерігається набряклість, з'являються судинні сіточки. В цьому випадку для поліпшення стану здоров'я фахівці рекомендують носити еластичні медичні колготки.

Профілактика і лікування варикозу

Варикозна хвороба - це ослаблення і деформація стінок судин. Проявляється вона на ногах і може спостерігатися як у чоловіків, так і у жінок. При запущених стадіях варикозу викликає сильні кровотечі з трофічних виразок і навіть такий небезпечний стан як тромбофлебіт.
Уже при початкових проявах (тяжкість в ногах, нічні судоми, зміни на шкірі) варикозну хворобу можна і потрібно взяти під контроль. Для цього вузький фахівець (флеболог або судинний хірург) після УЗД-обстеження призначає препарати, фізичні вправи, медичні компресійні колготки.
Цю білизну потрібно носити на постійній основі по кілька годин на день. Компресійний трикотаж допомагає поліпшити кровообіг і лімфоток в кінцівках, зняти зайве навантаження на вени, усунути неприємні симптоми (судоми, судинну сітку).

Як правильно підбирати компресійні панчохи та гольфи?

Щоб в медичних колготках або панчохах було зручно ходити, і при цьому вони ефективно справлялися зі своїми завданнями, їх необхідно підібрати під свої потреби. Для цього лікар в індивідуальному порядку вибирає для пацієнта потрібну ступінь компресії (починаючи з другого класу). Вона буде залежати від характеру перебігу хвороби, стадії її розвитку, індивідуальних особливостей організму.
Далі слід правильно вибрати розмір компресійного білизни. Для цього фахівець знімає мірки з ніг (вимірює окружність в декількох місцях). Занадто слабкі панчохи не принесуть ніякого ефекту, а надто тугі будуть передавлює вени.
Зверніть увагу, що існує компресійний трикотаж для чоловіків і для жінок, з урахуванням особливостей анатомії кожної статі.

Де купити компресійні панчохи в Києві?

Пропонуємо придбати компресійний трикотаж на офіційному сайті «Аптеки гормональних препаратів» або в одному з торгових залів мережі нашої компанії.
Дані медичні вироби показані при:
• варикозній хворобі;
• «сидячій» роботі;
• спортивних навантаженнях;
• розтягненнях і травмах;
• в післяопераційний період.

Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися у лікаря і уточнити цільове призначення такого білизни.