Бандажі

Для ортопедичної підтримки пропонуємо купити бандаж в аптеці

Наша опорно-рухова система щодня піддається впливу безлічі негативних факторів. Доводиться піднімати тяжкості, перебувати тривалий час в незручних положеннях тіла, вести малорухливий спосіб життя. Все це може привести до розтягування м'язів і сухожиль, зміщення хребців, запалення суглобів. Для профілактики травм і вивихів, а також з метою лікування лікар може прописати еластичну підтримуючу пов'язку. Ціна на бандаж в аптеках нашого міста буде залежати від його спеціалізації, технології і матеріалів виготовлення, популярності виробника.

Функції та види ортопедичних бандажів

Спочатку бандажні пов'язки використовувалися для підтримки в правильному природному стані спини і органів черевної порожнини. Ними активно користувалися спортсмени-важкоатлети, пацієнти з грижами, люди після операцій, вагітні жінки. Зараз такі пояси надягають на різні ділянки тіла. Наприклад, при потребі можна купити в аптеці бандаж для руки, ліктьового або колінного суглоба, шиї, області паху.
Бандажі відіграють компресійну і підтримуючу функцію. Також вони фіксують проблемну частину тіла в потрібному положенні, тим самим покращуючи циркуляцію крові, знімаючи больовий синдром, зберігаючи тепло в тілі. В якості профілактики вони служать додатковою опорою для скелета, запобігають утворенню гриж, розтягнення зв'язок і сухожиль.
Бандажі розрізняються за ступенем жорсткості і цільовим призначенням.

Як правильно підбирати бандаж?

Перед придбанням ортопедичного поясу або пов'язки обов'язково пройдіть консультацію у лікаря. Він порекомендує для вас виріб оптимальної форми і ступеня жорсткості. Так, наприклад, реабілітологи зазвичай радять купувати післяопераційний бандаж в аптеці з максимальною підтримкою, жорсткістю і захистом. М'які еластичні моделі більше підходять для профілактики травм при активному способі життя.
У будь-якому випадку, при покупці звертайте увагу на:
• відповідний розмір виробу;
• комфортність його посадки;
• якість матеріалів.

Широкий вибір бандажів в Києві

Якщо вам необхідно придбати за показаннями лікаря еластичну пов'язку для колінного або ліктьового суглоба, комір для шийних хребців, пахову протигрижові підтримку або бандаж для вагітних - «Аптека гормональних препаратів» пропонує широкий асортимент виробів від кращих світових виробників за вигідною ціною.
Для детальних консультацій ви можете звернутися до наших співробітників по телефону або в торгових залах.