БАДи для жінок

Індол Ф 400 мг №60

Індол Ф 400 мг №60

Біологічна добавка в своєму складі має активні індольні речовини. Універсальний коректор патологічних гіперпластичних процесів в органах і тканинах жіночої репродуктивної системи (молочній залозі, енд..

735 грн.

Індомірол капс №30

Індомірол капс №30

Являється біологічно активною добавкою, склад якого сприяє нормалізації метабоізму естрадіолу, має антипроліферативні та антиоксидантні властивості. Препарат застосовують як джерело фітоестрогенів та ..

467 грн.

Дикий Ямс таб 0,5 г №30

Дикий Ямс таб 0,5 г №30

Біологічна активна добавка здатна допомогти Вам стати найкращою версією самого себе, тримати тіло і мозок в тонусі. Особливості даного товару: тип - добавкавид - дієтична100% натуральний продукт..

128 грн.

Емегест капс №20

Емегест капс №20

Емегест - біологічно активна добавка, продукт на рослинній основі, який сприяє поліпшенню травлення і зменшення нудоти під час вагітності...

280 грн.

Епігалін Брест капс №30

Епігалін Брест капс №30

Епігалін брест - рослинний сучасний протипухлинний препарат. Складається з 2х основних компонентів: індол 3-карбінол і епігаллокатехін-3-галат. Лікарський засіб пригнічує патологічний ріст клітин, так..

714 грн.

Епігалін капс №30

Епігалін капс №30

Епігалін №60 - це комплексний рослинний препарат, який призначають пацієнтам з різними гіперплазіями і ендометріозами з метою блокувати ріст клітин. Капсули Епігалін включають в себе дві діючі речовин..

424 грн.

Епігалін капс №60

Епігалін капс №60

Епігалін №60 - це комплексний рослинний препарат, який призначають пацієнтам з різними гіперплазіями і ендометріозами з метою блокувати ріст клітин. Капсули Епігалін включають в себе дві діючі речовин..

794 грн.

БАДи для жінок: зміцнення жіночого здоров'я

Протягом усього життя жінка відчуває безліч змін гормонального фону. Це трапляється під час статевого дозрівання, вагітності, при клімаксі. Додатково до всього накладається негативний вплив щоденних стресів, недостатності сну, погану екологію і харчування. У зв'язку з цим жіноча репродуктивна система може дати збій, а в деяких випадках навіть з'являються серйозні захворювання. Щоб цього не сталося, важливо забезпечувати організм корисними вітамінами і мінералами в правильній кількості.
Сьогодні допоможуть продовжити молодість і зберегти здоров'я жінки БАДи з хорошим складом.

Які речовини в Бадах особливо корисні для жінок?

Вітаміни і БАДи для жінок рідко коли представлені монопрепаратами. В основному це цілі збалансовані комплекси, до складу яких можуть входити:
• вітаміни;
• мінерали;
• лікарські трави і квіти з екологічно чистих районів;
• продукти ферментації;
• продукти бджільництва;
• жирові витяжки.

Кожна група речовин справляється з певними завданнями:
• антиоксиданти захищають організм від вільних радикалів і затримують передчасне старіння (так звані БАДи молодості для жінок);
• амінокислоти беруть участь у синтезі жіночих статевих гормонів;
• ферменти налагоджують процеси травлення;
• біофлавоноїди полегшують перебіг клімаксу (рекомендуються такі БАДи для жінок після 50);
• вітаміни і мінерали покращують загальний стан, позитивно впливають на репродуктивну функцію.
Щоб препарат приніс найбільшу користь для організму, приймати рішення про його застосування слід на основі консультації лікаря.

З якими проблемами допомагають справлятися БАДи?

Слід зазначити, що БАДи - це гарне доповнення, але не заміна традиційному лікуванню жіночих захворювань. Саме тому вони можуть рекомендуватися в якості профілактичних засобів або в складі комплексної терапії. Беручи такі добавки, можна поліпшити стан різних органів жіночої сечостатевої системи, налагодити дітородну функцію (зазвичай це БАДи для жінок після 30).

Якщо говорити детальніше, то препарати вирішують наступні завдання:
• відновлюють правильну роботу яєчників;
• стимулюють природний синтез гормонів;
• пригнічують розвиток таких патологій як кісти, фіброми, ендометріози;
• прибирають гормональну набряклість;
• налагоджують артеріальний тиск.
Крім того, грамотно підібраний засіб справляє позитивний вплив на настрій, нервову систему, додає сили і бадьорість протягом всього дня.

Асортимент БАДів в «Аптеці гормональних препаратів»

Кращі БАДи для жінок за доступними цінами купуйте в аптеках нашої мережі. Ми пропонуємо відомі препарати українського виробництва, а також вітамінні комплекси, виготовлені в Німеччині, Італії, Чехії.