Краплі для очей

Бімікан Еко краплі очні р-н 0,3 мг/мл флакон-крапельниця 3 мл

Бімікан Еко краплі очні р-н 0,3 мг/мл флакон-крапельниця 3 мл

Біматопрост є сильнодіючим засобом, що знижує внутрішньоочний тиск, належить до групи синтетичного простаміду, за хімічною структурою – до простагландину F2α (PGF2α), не впливає ні на один з відомих т..

344 грн.

Як вибрати краплі для очей від втоми?

Очі можуть втомлюватися з різних причин: від багатогодинної роботи за комп'ютером, тривалого перебування за кермом, читання. При цьому виникає різь в очах, відчуття дискомфорту, сухість, печіння. У таких випадках допомогти слизовій оболонці можливо за допомогою спеціальних крапель і БАДів.
Сьогодні можна купити в аптеці краплі і вітаміни для очей, підібравши їх за індивідуальними симптомами. У кожному конкретному випадку причини сухості і роздратування можуть відрізнятися, тому перед застосуванням препаратів краще отримати професійну консультацію фахівця.

Які бувають очні краплі?

Фармацевтична промисловість пропонує широкий асортимент препаратів, які мають різну дію:
• протимікробну;
• протизапальну;
• антигістамінну;
• загоювальну;
• лікувальну;
• профілактичну;
• зволожуючу.
Практично у всіх засобів є протипоказання і рекомендації до застосування - перед використанням необхідно уважно вивчити інструкцію.

Які є БАДи для очей для поліпшення зору?

Щоб підтримувати гостроту зору, потрібно дотримуватися режиму чергування навантажень і відпочинку, виконувати спеціальну гімнастику. Також непогані результати дає застосування вітамінів і БАДів. Вони надають загальний оздоровчий ефект на очний апарат, віддалюють в часі вікові зміни, знімають напругу.
У числі кращих можна виділити:
• Вітрумфорайз форте. Комплекс включає всі необхідні вітаміни і мікроелементи для підтримки здоров'я зору.
• Чорниця форте. Активізує відновлювальні процеси в тканинах органів зору.
• Доппельгерц Актив вітамін для очей з лютеїном. Попереджає атеросклеротичні процеси в судинах, що призводить до поліпшеного живлення тканин.

Що рекомендують фахівці інтернет-аптеки?

Очі отримують більшу частину кисню з повітря. Тому для здорового зору необхідно регулярно прогулюватися на вулиці, стежити за чистотою повітря в приміщенні.
Дуже шкідливі статичні навантаження. Якщо ви в силу своїх посадових обов'язків повинні постійно сидіти за монітором комп'ютера, намагайтеся кожну годину перериватися для 3-5 хвилинної гімнастики.
Слідкуйте за станом хребта. Необхідно регулярно виконувати фізичні вправи для профілактики остеохондрозу. Ділянки головного мозку, що відповідають за зорові функції, живляться через артерію, яка проходить через шийний відділ.
У «Аптеці гормональних препаратів» великий вибір вітамінів і БАДів для підтримки здоров'я очей. Телефонуйте провізорам для отримання консультації. Ціни на краплі для очей в аптеці різні - все залежить від типу препарату, його призначення, фірми-виробника.

Ціни на Краплі для очей в Україні 31.10.2020

Найдешевший товар Фаурін бальзам для очей фл 10 мл 79 грн.
Найдорожчий товар ОМК 2 краплі очні 10 мл 518 грн.
Найпопулярніший товар Візілотон каплі очні 10 мл 101 грн.
Найбільш обговорюваний товар Лакрісек Офта Плюс краплі очні 8 мл 474 грн.
Найновіший товар Кератостил очні краплі 10 мл 255 грн.

Часті питання про Краплі для очей

💕 Які Краплі для очей найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Краплі для очей в Аптека гормональных препаратов: Візілотон каплі очні 10 мл, СуперОптік Аква краплі очні 5 мл №2, Оптінол краплі очні 0,4% 10 мл

🎀 Які новинки у категорії Краплі для очей в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Краплі для очей в Аптека гормональных препаратов: Кератостил очні краплі 10 мл, Бімікан Еко краплі очні р-н 0,3 мг/мл флакон-крапельниця 3 мл, Катаксол краплі очні 0,15мг / мл фл 15мл

🎁 Які Краплі для очей найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Краплі для очей в Аптека гормональных препаратов: Фаурін бальзам для очей фл 10 мл, Візілотон каплі очні 10 мл, Окуфлеш очні краплі 10 мл

✅ Які Краплі для очей краще купити у 2020 році?