БАДи для зниження холестерину

Часнику олія капсули 300 мг №36

Часнику олія капсули 300 мг №36

Рекомендований як джерело часникового масла, що містить ряд цінних речовин: фітонциди забезпечують профілактику та запобігання розвитку глистових інвазій; гіркоти активізують роботу травної системи, з..

83 грн.

Засіб від холестерину: статини і фібрати

Медикаменти, що знижують рівень холестерину в крові, призначаються з метою попередження розвитку патологій серцево-судинної системи. Ефект досягається при тривалому прийомі. Оскільки засоби для судин від холестерину мають ряд протипоказань і побічних ефектів, призначати їх повинен тільки фахівець, керуючись результатами попереднього обстеження. У сучасній медицині використовуються препарати групи фібратів, статинів, секвестрантів жовчних кислот.
Натуральних засобів для зниження холестерину не існує. Рослинні аналоги є малоефективними щодо даної проблеми. Дієві і доступні БАДи від холестерину - в групі статинів і фібратів. Так називають холестеринознижуючі препарати, принцип дії яких полягає в пригніченні органічної дії в печінці і пригніченні редуктази.

Фармакологія статинів і фібратів

Як працюють БАДи для судин?
• Зниження рівня жирних кислот при гіперхолестеринемії, яка не піддається лікуванню іншими медикаментами.
• Зменшення показників загального та шкідливого холестерину.
• Збільшення рівня ліпопротеїну завдяки активації виробництва корисних жирних кислот.
• Відсутність негативного мутагенного і канцерогенного ефектів.
• Пригнічення вироблення шкідливих карбонових кислот.
Статини мають ряд побічних ефектів: порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, мігрені, нудота, алергічні реакції, відхилення з боку ЦНС. Найчастіше призначаються при атеросклерозах.
Фібрати діють за рахунок зменшення кількості ліпопротеїнів малої щільності і виведення жирних кислот з печінки. Всі перераховані добавки для судин протипоказані особам молодше 18 років, при патологіях жовчного міхура, вагітним жінкам, пацієнтам з порушеним обміном речовин.

БАДи для зниження холестерину з аналогічною дією

Які ще засоби допоможуть в лікуванні захворювання?
• Пробукол - знижує показники холестерину, зберігаючи число тригліцеридів.
• Нікотинова кислота - сприяє попередженню атеросклерозу, знижуючи рівень жирних кислот.
• Фітостероли зі стеринами і Станоли - зменшують відсоток холестерину до 20.
Придбати БАДи для зміцнення судин можна в «Аптеці гормональних препаратів». Робіть покупку в інтернет-магазині і замовляйте доставку прямо додому.