Біо активні добавки для чоловіків

Доппельгерц V.I.P. СпермАктив капс №30

Доппельгерц V.I.P. СпермАктив капс №30

Препарат Доппельгерц VIP СпермАктів сприяє відновленню статевого потягу. Призначено засіб для чоловіків старше 18 років. До складу засобу входять наступні активні речовини: Женьшень (Володіє стимулюю..

594 грн.

Йохімбекс-гармонія капс №20

Йохімбекс-гармонія капс №20

Містить йохімбін,який вибірково блокує α2-адренорецептори. Збільшує центральний обмін адреналіну, тобто активує адренергічні нейрони у центральній нервовій системі, що спричиняє психостимулюючий..

80 грн.

Камавіт форте капс №30

Камавіт форте капс №30

Рекомендується як додаткове джерело сапонінів, флавоноїдів та їх глікозидів, терпенів і лігнінів з метою нормалізації функціонального стану статевої системи та покращення репродуктивної функції  ..

397 грн.

Карлив капс 518,25 мг №60

Карлив капс 518,25 мг №60

До складу препарату входить активні компоненти-L- карнітин, цитрат цинку і селену. Він активізує енергетичний обмін і розщеплення жирів, стимулює сперматогенез, має гепато- та кардіопротекторну дію. Р..

442 грн.

Просталін форте супп №5

Просталін форте супп №5

Просталін Форте супозиторії (свічки) №5, схожі на торпеди, можуть бути темно-коричневими або навіть чорними. Засіб використовують при збільшенні обсягу передміхурової залози доброякісного характеру. ..

216 грн.

Проталіс для чоловіків капс №20

Проталіс для чоловіків капс №20

Проталіс для чоловіків може бути рекомендований лікарем як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело омега-3-поліненасичених жирних кислот, астаксантину, супероксиддисмутази, D-..

1122 грн.

БАДи для чоловіків: що допоможе тримати організм в тонусі?

Спосіб життя сучасної людини залишає бажати кращого. У нашому житті дуже багато стресів, неправильного харчування і сидячої роботи. Все це призводить до раннього розвитку захворювань органів. Зокрема, у чоловіків вже в молодому і середньому віці нерідко діагностуються такі патології як порушення потенції, простатит, аденома. Запобігти подібним проблемам допоможуть помірні фізнавантаження збалансоване харчування і хороші вітамінні комплекси.
Які БАДи для чоловіків застосовувати найкраще? Для цього слід отримати консультацію у лікаря. А загальні відомості про дані препарати ви можете почерпнути з цієї статті.

Класифікація БАДів для чоловічого здоров'я

Сьогодні всі біологічно активні добавки можна поділити на три великі групи:
• пробіотики;
• нутріцевтики;
• парафармацевтики.
Пробіотиками називають препарати, які містять корисні бактерії для поліпшення роботи кишечника і активізації метаболізму. Вони опосередковано впливають на зміцнення загального імунітету.
Нутріцевтики - це харчові добавки, які служать додатковим джерелом вітамінів і мінералів при різних дієтах, спортивному або незбалансованому харчуванні.

Під парафармацевтиками розуміють такі натуральні речовини як органічні кислоти, ефірні масла, полісахариди, глікозиди, сапоніни та інші. Їх добувають з:
• рослин (женьшеню, солодки, лимонника, морських водоростей);
• органічних субстратів (муміє, прополісу);
• продуктів діяльності тварин (зміїної отрути, барсучьего жиру).
Багато таких активних компонентів застосовуються в якості додаткової терапії або профілактики різного роду функціональних порушень організму. Наприклад, існують БАДи для чоловіків для підвищення потенції.

Які речовини містять кращі БАДи для чоловіків?

Вибираючи біологічно активну добавку для зміцнення здоров'я, слід обов'язково звертати знімання на склад препарату. Так, в Бадах для чоловіків зазвичай містяться такі компоненти:
• вітаміни С, Е, групи В;
• мікроелементи кальцію, селену, магнію, цинку;
• витяжки з лікарських рослин, плодів (імбиру, гарбузового насіння, волоського горіха, женьшеня і інших).

БАДи для чоловіків в аптеках Києва

Щоб бути впевненим в ефективності препаратів для здоров'я, найкраще купувати їх в перевірених організаціях, що працюють з офіційними виробниками. До таких установ належить «Аптека гормональних препаратів». Якщо наш каталог БАДів для чоловіків не містить потрібного вам препарату - зверніться за консультацією до фармацевтам. Ми постараємося привезти такий засіб спеціально для вас.

Ціни на Біо активні добавки для чоловіків в Україні 22.10.2020

Найдешевший товар Предзарен 30 мл 52 грн.
Найдорожчий товар Фертиловіт M plus капс №90 2879 грн.
Найпопулярніший товар Трібекс 750 мг №60 690 грн.
Найбільш обговорюваний товар Вімакс форте капс №4 207 грн.
Найновіший товар Правенор форте дієтична добавка капс №30 369 грн.

Часті питання про Біо активні добавки для чоловіків

💕 Які Біо активні добавки для чоловіків найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Біо активні добавки для чоловіків в Аптека гормональных препаратов: Трібекс 750 мг №60, Золотий коник капс №100, Вімакс форте капс №4

🎀 Які новинки у категорії Біо активні добавки для чоловіків в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Біо активні добавки для чоловіків в Аптека гормональных препаратов: Правенор форте дієтична добавка капс №30, Доппельгерц Актив Простанорм капс №30, Солгар Ягоды Со Пальметто капс 639 мг №100

🎁 Які Біо активні добавки для чоловіків найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Біо активні добавки для чоловіків в Аптека гормональных препаратов: Предзарен 30 мл, Копієчник краплі 50 мл, Йохімбекс-гармонія капс №20

✅ Які Біо активні добавки для чоловіків краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Біо активні добавки для чоловіків такі товари: Трібекс 750 мг №60, Карлив капс 518,25 мг №60, Проталіс для чоловіків капс №20