Естронорм супозиторії №10

Немає в наявності
Естронорм - біологічно активна добавка, яка забезпечує синхронність функціональної активності нервової, ендокринної та імунної систем. Підсилює дезинтоксикацію організму, знижує рівень холестерину в крові. Має противиразковий і заживляючий ефект. Супозиторії для ректального і вагінального застосування.

Естронорм - супозиторії №10 - засіб профілактично-гігієнічного призначення, виготовлене з використанням активного компонента естріолу і допоміжної речовини - твердого жиру. Даний лікарський препарат призначають з урахуванням рекомендацій виробника, застосування засобу Естронорм можливо в таких випадках:

  • при постменопаузі, коли знадобиться операція, або в післяопераційний період;
  • при необхідності провести замісну гормональну терапію у випадках, коли виявлено атрофія слизової в нижній частині урогенітального тракту;
  • для діагностики, при підозрах на наявність негативних процесів в шийці матки, після отримання негативних результатів дослідження мазка (проводять жінкам, у яких сталася менопауза, при наявності аномальних клітин, які торік є приводом для підозри епітеліальної атрофії).

Коротка інструкція Естронорм

Як повідомляється в інструкції, лікування Естронормом пацієнтів молодше 18-ти років неможливо. У деяких випадках потрібна термінова відміна терапії. Не варто продовжувати лікування при настанні вагітності, при погіршенні роботи печінки, жовтяниці. Від вживання даного лікарського препарату відмовляються при мігрені, підвищеному артеріальному тиску в разі отримання занадто високих показниках. Лікар може рекомендувати підібрати аналоги Естронорма з різною вартістю Україні.


Оскільки перелік протипоказань великий, слід детально вивчати опис лікарського засобу Естронорм. Одним з протипоказань є період виношування і годування дитини грудним молоком. Можуть розвиватися побічні реакції, тому з їх переліком також варто ознайомитися до використання ліків Естронорм, як і з відгуками, залишеними пацієнтами про дане медикаментозний засіб.


Медикамент використовують інтравагінально, перед сном, дотримуючись дозування, зазначену в анотації. Якщо введення чергового супозиторія було пропущено, потрібно негайно провести процедуру. Однак, якщо факт пропущеної дози було виявлено лише на наступний день, коли потрібно використовувати нову дозу даного фармацевтичного препарату, в таких діях немає необхідності, лікування продовжують за звичайною схемою. Заборонено використовувати дві дози медикаменту за один день.

Діючі речовини
Діюча речовина 1 Средства профилактично-гигиенические
Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Діючі речовини Средства профилактично-гигиенические
Термолабільний Ні


Написати відгук

    Погано           Добре

Де купити в Києві Естронорм супозиторії №10

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення