Бронхочист сироп від кашлю стік 5 мл №15

Немає в наявності

Склад
чебрецю трави екстракт етанолово-гліцериново-водний (Thymus vulgaris,1:4), первоцвіту весняного коренів екстракт етанолово-гліцериново-водний (Primula veris,1:3), трави ехінацеї пурпурової екстракт сухий (Echinacea purpurea, 6-8:1), ст. 4% поліфенолів, мед, ефірна олія сосни, ефірна олія анісу, консервант (бензоат натрію),наповнювачі (сахароза, вода очищена, гліцерин).

Спосіб застосування та дози
дорослі та діти старше 12 років: 5 мл сиропу (1 мірна ложка або 1 стік) 2-3 рази на день.

Сироп перед прийомом необхідно гомогенізувати, струшуючи флакон або ретельно розминаючи стік між пальцями. Вміст стіку видавлюють в ложку або в рот.

Термін вживання
один тиждень, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Застереження
не вживайте дієтичну добавку при індивідуальній чутливості до її компонентів, у дитячому віці до 12 років, під час вагітності та лактації. З обережністю застосовувати у людей з гастритом і виразковою хворобою. Особи з будь-якими захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування будь-яких хвороб.

Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

 

Рекомендації щодо застосування
комплексна дія “Бронхочист” на слизову оболонку дихальних шляхів обумовлена сукупним ефектом комбінації натуральних екстрактів трави чебрецю, кореню первоцвіту та трави ехінацеї. Цей комплекс екстрактів лікарських рослин сприяє належному функціонуванню слизових оболонок дихальних шляхів при станах, що супроводжуються дратівливим кашлем; хрипоті; першінні; при відчутті сухості у горлі в приміщеннях із низькою вологістю.

«Бронхочист» сироп може бути використаний як додаткове джерело сапонінів, полісахаридів, поліфенолів, ефірних олій для підтримки нормального стану бронхо-легеневої системи , у т.ч. під час поширення простудних захворювань.

Умови зберігання
Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Особливості щодо застосування
Рекомендована добова доза не повинна бути перевищена. Сироп мiстить активнi iнгредiенти рослинного походження, тому йога колiр в процесi зберiгання може змiнюватися. Однак, оскiльки рослиннi екстракти стандартизованi, ефект препарату залишаеться незмiнним.

Термін придатності
2 роки 
(Термiн придатностi вказуеться на упаковцi) 
Не е лiкарським засобом. 
Без ГМО

Форма випуску
Флакон: 200 мл з мірною ложкою/ Коробка: 15 стіків, 1 стік містить 5 мл сиропу

Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Об'єм, мл. 5
Термолабільний Ні


Написати відгук

    Погано           Добре

Де купити в Києві Бронхочист сироп від кашлю стік 5 мл №15

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення