Біо активні добавки для підвищення імунітету

Дефлю пор д/орал розчину пакети №8

Дефлю пор д/орал розчину пакети №8

Комплексне поєднання компонентів, що входять до складу ДЕФЛЮ™ порошок для орального розчину, проявляє противірусну, антибактеріальну, секретолітичну та спазмолітичну дію, забезпечує протизапальний та ..

155 грн.

Джерело 30 мл

Джерело 30 мл

Джерело флакон 30мл - функціональний фітоконцентрати, який виступає иммуномодулятором. Препарат нормалізує і відновлює опірність організму. Речовина з натуральних компонентів результативно лікує інфек..

62 грн.

Часто хворієте? Допоможуть дієві БАДи для імунітету

На жаль, світ в 21 столітті - це не тільки період комфорту та стрімкого розвитку технологій, сьогодні ми живемо в забрудненому навколишньому середовищі, і це має величезний вплив на наше здоров'я. Низька якість повітря, води, продуктів харчування призводять до того, що у людей з'являються різні захворювання, які іноді становлять небезпеку для життя. Найгірше те, що деякі недуги передаються від покоління до покоління: від батьків дітям, внукам і далі. Однак існує безліч способів підтримувати і покращувати стан здоров'я навіть в таких складних умовах. Один з них - прийом підвищуючих імунітет БАДів.

Загальні рекомендації по зміцненню імунітету

Імунна система - це дуже важливий захисний механізм нашого тіла. Вона вберігає нас від інфекцій і протистоїть негативним впливам зовнішніх факторів. Найменше до різного роду захворювань схильні люди з міцним імунітетом, формуватися який починає ще з дитинства.
Для підтримки гарного здоров'я дбати про себе потрібно протягом усього життя:
• займатися правильними фізичними навантаженнями;
• загартовуватися;
• збалансовано харчуватися;
• дотримуватися режиму дня;
• дотримуватися правил гігієни тіла і оселі;
• вакцинуватися від небезпечних вірусів і бактерій.
Якщо з якихось причин захисна система організму раптом ослабла, то подбати про неї допоможуть спеціальні засоби, які називаються БАДи для підвищення імунітету.

Роль БАДів в зміцненні імунітету

БАДами називають біологічно активні добавки до їжі, які сприяють збагаченню загального раціону корисними вітамінними, мікро- і макроелементами. Вони стимулюють роботу певних систем і органів, дозволяючи нам відчувати себе бадьоріше.
Рекомендуються БАДи для підвищення імунітету дорослим і дітям в різних ситуаціях (при поганому харчуванні, активних фізнавантаженнях, недосипі). Вони являють собою:
• пробіотики;
• пребіотики;
• витяжки з лікарських рослин або водоростей;
• вітамінні і мінеральні комплекси.
Такі препарати спрямовані на відновлення корисної мікрофлори слизових тканин, в першу чергу - кишечника, що позитивно впливає на захисну функцію організму в цілому.

Кращі БАДи для імунітету в нашій аптеці

«Аптека гормональних препаратів» пропонує широкий вибір БАДів для імунітету (для дітей і дорослих) за вигідною ціною. Купуйте у нас біологічно активні добавки в наступних формах: у вигляді плодів шипшини, ягід журавлини, риб'ячого жиру, настоянок лікарських засобів, порошків трав і водоростей. З повним асортиментом ви можете ознайомитися в електронному каталозі або в торгових залах наших аптек.

Ціни на Біо активні добавки для підвищення імунітету в Україні 23.10.2020

Найдешевший товар Джерело-Пі 30 мл 60 грн.
Найдорожчий товар Солгар Спіруліна 750 мг таб №100 727 грн.
Найпопулярніший товар Дефлю пор д/орал розчину пакети №8 155 грн.
Найбільш обговорюваний товар Трілумін капс 350 мг №10 494 грн.
Найновіший товар Ехінацея + Цинк Профарма капс №30 125 грн.

Часті питання про Біо активні добавки для підвищення імунітету

💕 Які Біо активні добавки для підвищення імунітету найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Дефлю пор д/орал розчину пакети №8, Дінамін форте капс 870 мг №20, Цитросепт 50 мл фл

🎀 Які новинки у категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Ехінацея + Цинк Профарма капс №30, Дефлю таб № 20, Спіруліна таб №200

🎁 Які Біо активні добавки для підвищення імунітету найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Джерело-Пі 30 мл, Вербена краплі 50 мл, Джерело 30 мл

✅ Які Біо активні добавки для підвищення імунітету краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету такі товари: Цитросепт 50 мл фл, Джерело-Пі 30 мл, Джерело 30 мл