Біо активні добавки для підвищення імунітету

Дефлю пор д/орал розчину пакети №8

Дефлю пор д/орал розчину пакети №8

Комплексне поєднання компонентів, що входять до складу ДЕФЛЮ™ порошок для орального розчину, проявляє противірусну, антибактеріальну, секретолітичну та спазмолітичну дію, забезпечує протизапальний та ..

142 грн.

Джерело 30 мл

Джерело 30 мл

Джерело флакон 30мл - функціональний фітоконцентрати, який виступає иммуномодулятором. Препарат нормалізує і відновлює опірність організму. Речовина з натуральних компонентів результативно лікує інфек..

53 грн.

Цитросепт 20 мл фл

Цитросепт 20 мл фл

Цитросепт - біологічно активна добавка (БАД), виготовлена на основі екстракту насіння грейпфрута. Завдяки вмісту флавоноїдів (кверцетину, нарингеніну, гесперидину і ін.) І вітаміну С цитросепт має вир..

305 грн.

Часто хворієте? Допоможуть дієві БАДи для імунітету

На жаль, світ в 21 столітті - це не тільки період комфорту та стрімкого розвитку технологій, сьогодні ми живемо в забрудненому навколишньому середовищі, і це має величезний вплив на наше здоров'я. Низька якість повітря, води, продуктів харчування призводять до того, що у людей з'являються різні захворювання, які іноді становлять небезпеку для життя. Найгірше те, що деякі недуги передаються від покоління до покоління: від батьків дітям, внукам і далі. Однак існує безліч способів підтримувати і покращувати стан здоров'я навіть в таких складних умовах. Один з них - прийом підвищуючих імунітет БАДів.

Загальні рекомендації по зміцненню імунітету

Імунна система - це дуже важливий захисний механізм нашого тіла. Вона вберігає нас від інфекцій і протистоїть негативним впливам зовнішніх факторів. Найменше до різного роду захворювань схильні люди з міцним імунітетом, формуватися який починає ще з дитинства.
Для підтримки гарного здоров'я дбати про себе потрібно протягом усього життя:
• займатися правильними фізичними навантаженнями;
• загартовуватися;
• збалансовано харчуватися;
• дотримуватися режиму дня;
• дотримуватися правил гігієни тіла і оселі;
• вакцинуватися від небезпечних вірусів і бактерій.
Якщо з якихось причин захисна система організму раптом ослабла, то подбати про неї допоможуть спеціальні засоби, які називаються БАДи для підвищення імунітету.

Роль БАДів в зміцненні імунітету

БАДами називають біологічно активні добавки до їжі, які сприяють збагаченню загального раціону корисними вітамінними, мікро- і макроелементами. Вони стимулюють роботу певних систем і органів, дозволяючи нам відчувати себе бадьоріше.
Рекомендуються БАДи для підвищення імунітету дорослим і дітям в різних ситуаціях (при поганому харчуванні, активних фізнавантаженнях, недосипі). Вони являють собою:
• пробіотики;
• пребіотики;
• витяжки з лікарських рослин або водоростей;
• вітамінні і мінеральні комплекси.
Такі препарати спрямовані на відновлення корисної мікрофлори слизових тканин, в першу чергу - кишечника, що позитивно впливає на захисну функцію організму в цілому.

Кращі БАДи для імунітету в нашій аптеці

«Аптека гормональних препаратів» пропонує широкий вибір БАДів для імунітету (для дітей і дорослих) за вигідною ціною. Купуйте у нас біологічно активні добавки в наступних формах: у вигляді плодів шипшини, ягід журавлини, риб'ячого жиру, настоянок лікарських засобів, порошків трав і водоростей. З повним асортиментом ви можете ознайомитися в електронному каталозі або в торгових залах наших аптек.

Ціни на Біо активні добавки для підвищення імунітету в Україні 02.07.2020

Самий дешевий товар Чистотіл фіто супозиторії 1,3г №10 44 грн.
Самий дорогий товар Солгар Спіруліна 750 мг таб №100 693 грн.
Самий популярний товар Дінамін форте капс 870 мг №20 318 грн.
Товар, що найбільше обговорюють Трілумін капс 350 мг №10 396 грн.
Найновіший товар Спіруліна таб №200 258 грн.

Часті питання про Біо активні добавки для підвищення імунітету

💕 Які Біо активні добавки для підвищення імунітету найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Дінамін форте капс 870 мг №20, Імундіале капс №30, Трілумін капс 350 мг №10

🎀 Які новинки у категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Спіруліна таб №200, Трілумін капс 350 мг №10, Дефлю пор д/орал розчину пакети №8

🎁 Які Біо активні добавки для підвищення імунітету найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету в Аптека гормональных препаратов: Чистотіл фіто супозиторії 1,3г №10, Джерело 30 мл, Джерело-Пі 30 мл

✅ Які Біо активні добавки для підвищення імунітету краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Біо активні добавки для підвищення імунітету такі товари: Джерело 30 мл, Джерело-Пі 30 мл, Дінамін форте капс 870 мг №20