Вітаміни і БАДи

Індол Ф 400 мг №60

Індол Ф 400 мг №60

Біологічна добавка в своєму складі має активні індольні речовини. Універсальний коректор патологічних гіперпластичних процесів в органах і тканинах жіночої репродуктивної системи (молочній залозі, енд..

735 грн.

Індомірол капс №30

Індомірол капс №30

Являється біологічно активною добавкою, склад якого сприяє нормалізації метабоізму естрадіолу, має антипроліферативні та антиоксидантні властивості. Препарат застосовують як джерело фітоестрогенів та ..

467 грн.

Інулін-Нутрімед №60

Інулін-Нутрімед №60

Засіб, що застосовується при інсулінозалежному цукровому діабеті (другого типу) Завдяки своїм складовим сприяє зменшенню рівня глюкози в крові, нормалізує показники вуглеводного та ліпідного обмінів. ..

292 грн.

А-Церумен Нео Плюс р-н вушний фл 2 мл №5

А-Церумен Нео Плюс р-н вушний фл 2 мл №5

А-церумен-це багатофункціональний отоларингологічний засіб для промивання вушного проходу. В склад активних речовин A-церумена входять сурфактанти, поверхнево-активна дія яких сприяє розчиненню сірчан..

251 грн.

Аква Маріс спрей назальний 200 доз 30 мл

Аква Маріс спрей назальний 200 доз 30 мл

Антигіпертензивний препарат з діючою речовиною Бісопролол і Амлодипін. Призначається при АГ, як монотерапія або в комбінації з іншими антигіпертензивними засобами; при стабільній стенокардії, як монот..

150 грн.

Вітаміни і БАДи від надійних виробників за доступними цінами


Щоб підтримувати своє здоров'я, зміцнювати імунітет, потрібне додаткове надходження ззовні корисних речовин. При відсутності якісного, збалансованого харчування, з огляду на погану екологічну ситуацію в світі і постійні стреси необхідність в біологічних добавках і підживлення вітамінами, мінералами все більше зростає.


Що собою являють БАДи і навіщо потрібні вітаміни?

БАДи - це біологічно активні добавки, які представляють собою концентровані натуральні елементи. Рекомендуються до застосування в прийнятному для людського організму кількості в рамках профілактичного, дієтичного або лікувального харчування. Практикується системний, часом досить тривалий прийом - але результат є і закріплюється надовго.
Вітаміни сприяють нормальному функціонуванню систем організму, злагодженості важливих хімічних реакцій. Кожен елемент відповідає за певну дію - при нестачі починаються проблеми з тим чи іншим органом, що тягне за собою серйозні наслідки.
Ви можете придбати необхідні вітаміни і біодобавки в «Аптеці гормональних препаратів». Тут вигідні умови покупки як для оптових, так і роздрібних клієнтів.


Асортимент товарів

В онлайн-каталозі компанії представлені:
Біологічно активні добавки до їжі (для жінок, чоловіків, жінок, для печінки, серця, системи травлення, сечостатевої системи, щитовидної залози, схуднення, підвищення захисних сил організму, при паразитів, для боротьби з шкідливими звичками і т.д.).
Сорбенти з різними діючими речовинами (метіонін, кремнію діоксид та ін.), Призначені для спеціального дієтичного споживання, екстреного виведення чужорідних і шкідливих речовин з організму і т.д.
Вітаміни в аптеці є призначені для дітей, дорослих, вагітних, літніх, для зору, кісток, суглобів та ін. Це як окремо А, Е, В, К, С, Д, так і комплекси.
Прибуток (для спеціального дієтичного споживання, налагодження мікрофлори, що впливають на метаболізм, лактобактерії та ін.).
Риб'ячий жир, Омега-3 у вигляді таблеток, жувальних пастилок, різної концентрації - для дітей і дорослих. Є з трігліцерідамі, для спеціального дієтичного споживання.
Антиоксиданти і тонізуючі товари. Призначаються для загального відновлення організму.
«Аптека гормональних препаратів» працює цілодобово. Кожен бажаючий може купити вітаміни, ліки, БАДи в зручний час за демократичною вартістю. Професійні консультації, оперативне оформлення замовлення, швидка доставка - забезпечені.

Ціни на Вітаміни і БАДи в Україні 30.10.2020

Найдешевший товар Кальцію хлорид 10% 5 мл №1 Гал. 1.58 грн.
Найдорожчий товар Ортомол Фертіл Плюс капс 90 днів д/чоловіків в період план. вагітності 5260 грн.
Найпопулярніший товар Цинк Активний таб 250 мг №80 89 грн.
Найбільш обговорюваний товар Трілумін капс 350 мг №10 494 грн.
Найновіший товар Супрадин Иммуно Кідс пастилки №30 272 грн.

Часті питання про Вітаміни і БАДи

💕 Які Вітаміни і БАДи найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Вітаміни і БАДи в Аптека гормональных препаратов: Цинк Активний таб 250 мг №80, Кальцій-Д3 нікомед таб апельсин №20

🎀 Які новинки у категорії Вітаміни і БАДи в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Вітаміни і БАДи в Аптека гормональных препаратов: Супрадин Иммуно Кідс пастилки №30, Супрадин Иммуно Кідс пастилки №60, Цинк таб 15 мг №60

🎁 Які Вітаміни і БАДи найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Вітаміни і БАДи в Аптека гормональных препаратов: Кальцію хлорид 10% 5 мл №1 Гал., Уголь фіто з квітк. ромашки №10, Аскорбінова к-та з лимонним смаком 25 мг №10

✅ Які Вітаміни і БАДи краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Вітаміни і БАДи такі товари: Магне-В6 таб №50, Магне-В6 Антистрес таб №60, Цинк Активний таб 250 мг №80