Біологічні активні добавки

Індол Ф 400 мг №60

Індол Ф 400 мг №60

Біологічна добавка в своєму складі має активні індольні речовини. Універсальний коректор патологічних гіперпластичних процесів в органах і тканинах жіночої репродуктивної системи (молочній залозі, енд..

735 грн.

Індомірол капс №30

Індомірол капс №30

Являється біологічно активною добавкою, склад якого сприяє нормалізації метабоізму естрадіолу, має антипроліферативні та антиоксидантні властивості. Препарат застосовують як джерело фітоестрогенів та ..

467 грн.

А-Церумен Нео Плюс р-н вушний фл 2 мл №5

А-Церумен Нео Плюс р-н вушний фл 2 мл №5

А-церумен-це багатофункціональний отоларингологічний засіб для промивання вушного проходу. В склад активних речовин A-церумена входять сурфактанти, поверхнево-активна дія яких сприяє розчиненню сірчан..

251 грн.

Аква Маріс спрей назальний 200 доз 30 мл

Аква Маріс спрей назальний 200 доз 30 мл

Антигіпертензивний препарат з діючою речовиною Бісопролол і Амлодипін. Призначається при АГ, як монотерапія або в комбінації з іншими антигіпертензивними засобами; при стабільній стенокардії, як монот..

150 грн.

БАДи - біологічно активні добавки до їжі

Не завжди людський організм здатний справлятися із захворюваннями. Особливо погіршується ситуація при поганій екології, постійних стресах і недосипанні, неправильному харчуванні і вживанні продуктів низької якості. На фоні цього відбувається ослаблення імунітету як у дорослих, так і у дітей. Для компенсації відсутності поживних речовин в організмі деякі фахівці рекомендують купити біологічно активні добавки до їжі. Чи є користь від таких препаратів? Пропонуємо розібратися нижче в статті.

Що таке БАДи і навіщо вони потрібні?

БАДи - біологічно активні добавки - це засоби природного походження, які використовуються як додаткове джерело харчових речовин. Вони оптимізують хімічні процеси метаболізму, покращуючи функціонування як окремих органів, так і цілих систем організму. Такі препарати застосовують у випадках, коли людина отримує недостатньо поживних речовин з основної їжі. Сьогодні такий недолік відчуває практично кожна доросла людина, особливо житель мегаполісу.
По-справжньому якісні препарати тривалий час розробляються і досліджуються в наукових лабораторіях такими фахівцями як біохіміки, фармакологи, лікарі. Біологічно активні добавки містять корисні для людини комбінації макро- і мікроелементів, вітамінів, рослинних екстрактів. Їх важливо застосовувати не постійно, а курсами: для стимуляції певних систем організму, налагодження їх належного функціонування.
Грамотно підібрані БАДи допомагають швидше відновитися після довгої хвороби, оперативного втручання, є відмінною профілактикою хронічних недугів. Слід зауважити, що в рекомендованих дозах такі препарати не викликають побічних ефектів.
Біологічна добавка до їжі не відноситься до лікарських засобів, вона займає проміжну ланку між медикаментами та продуктами харчування.

Для яких цілей можуть застосовуватися БАДи?

Завдання БАДів - заповнити недолік певних поживних речовин. Найчастіше вони мають вузьконаправлену дію. Виділяють препарати, що впливають на наступні органи і системи:
• травну;
• серцево-судинну;
• сечостатеву;
• нервову;
• опорно-рухову і інші.
Також біологічні активні добавки до їжі можуть призначатися для людей певної групи: вагітних і годуючих жінок, дітей, літніх, спортсменів.

Де купити якісні БАДи в Києві?

 «Аптеці гормональних препаратів» придбайте біологічні харчові добавки для здоров'я в наступних формах:
• вітаміни;
• мінерали;
• амінокислоти;
• жирні кислоти;
• пробіотики;
• гепатопротектори та інші.

Дізнавайтеся про наявність конкретного засобу по телефону або в торговому залі у фармацевта.

Ціни на Біологічні активні добавки в Україні 30.10.2020

Найдешевший товар Уголь фіто з квітк. ромашки №10 4 грн.
Найдорожчий товар Фертиловіт F thy капс №90 2965 грн.
Найпопулярніший товар Дефлю Сільвер лосьйон спрей для горла 30 мл 147 грн.
Найбільш обговорюваний товар Трілумін капс 350 мг №10 494 грн.
Найновіший товар Сор Бона капс 300 мг №20 33 грн.

Часті питання про Біологічні активні добавки

💕 Які Біологічні активні добавки найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Біологічні активні добавки в Аптека гормональных препаратов: Дефлю Сільвер лосьйон спрей для горла 30 мл, Візілотон каплі очні 10 мл, Екобіол Б.В. капсули №20

🎀 Які новинки у категорії Біологічні активні добавки в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Біологічні активні добавки в Аптека гормональных препаратов: Сор Бона капс 300 мг №20, Вугілля активний кремній Sor.Bona 270 / 170мг капс №20, Тіробал капс №30

🎁 Які Біологічні активні добавки найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Біологічні активні добавки в Аптека гормональных препаратов: Уголь фіто з квітк. ромашки №10, Бадяга порошок косметичний 5 г №1, Глина біла (каолін харчова) 100 гр

✅ Які Біологічні активні добавки краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Біологічні активні добавки такі товари: Квінол Дуо капс 200 мг №30, Солуро ДУО капс 280 мг №15 та 5515 мг №15, Вугілля біле таб 210 мг №24