Вітаміни для жінок

Дуовіт драже для жінок №30

Дуовіт драже для жінок №30

Лікарський засіб, що позиціонується як комплекс вітамінів, направлених на зміцнення загального здоров'я. Фармакодинаміка препарату виконана таким чином, що заповнює мінеральний і вітамінний дефіцит в ..

299 грн.

Ортомол Вітал F гран+таб+капс №30 (для жінок)

Ортомол Вітал F гран+таб+капс №30 (для жінок)

Orthomol Vital F (Ортомол Вітал Ф), який є потужним енергетичним поштовхом для жіночого організму. Вміст всіх необхідних жіночому організму вітамінів забезпечує правильно підібраний комплекс вітамінів..

2383 грн.

Вітаміни для жінок - які бувають?

Діаметральні відмінності між чоловічим і жіночим організмом - основна причина, чому дівчатам необхідно підбирати спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси. Такі БАДи розроблені з урахуванням гормональних, імунних особливостей і вікових змін, які відбуваються в тілі жінки.
Збалансоване харчування і здоровий спосіб життя не гарантують того, що організм отримує всі необхідні нутрієнти.
Особливий період в житті кожної жінки - виношування малюка і грудне вигодовування. За цей час в тілі матері відбуваються колосальні зміни, виснажуються фізичні та емоційні ресурси.

Які вітаміни купити дівчині?

Ознаки того, що вам потрібні жіночі вітаміни, такі:
• розлади в роботі шлунково-кишкового тракту;
• відчуття хронічної втоми;
• поганий сон;
• тьмяна шкіра;
• ламкі нігті;
• рання сивина;
• сухість шкірних покривів;
• прозора емаль на зубах;
• збої в роботі менструального циклу.
Якщо ви у себе відзначаєте хоча б третину з зазначених пунктів, значить вам потрібна консультація фахівця. Зверніться до свого терапевта, гінеколога. Можливо, знадобиться консультація ендокринолога. Лікарі підберуть спеціальні вітаміни для жіночого організму, які допоможуть повернути красу і здоров'я.

Кращі вітаміни для жінок в «положенні»

Вагітність - непростий період в житті жінки. У першому триместрі формуються життєво важливі органи малюка, закладаються основи його здоров'я. Дуже важливо ще на етапі планування вагітності приймати фолієву кислоту - її достатня кількість допоможе запобігти розвитку патологій плоду.
Вітамінні комплекси для майбутніх мам підбираються з урахуванням терміну гестації, самопочуття жінки, особливостей перебігу вагітності.

Де купити препарати?

Фармацевтичний ринок пропонує різні комплекси вітамінів для дівчат. У «Аптеці гормональних препаратів» можна придбати добавки у вигляді:
• капсул - Резіловіт, Ортомол Вітал F, Солгар Трав'яний комплекс;
• таблеток - Суперія для жінок;
• крапель - Фемофіт №2;
• гранул - Ортомол Вітал F.
Є комплекси, які можна приймати в період менопаузи. Спеціальні добавки для зміцнення волосся і нігтів допоможуть зберегти молодість і красу жінкам, яким за 30. У таких добавках присутні вітаміни С, А і Е. Дамам за 40 потрібно звернути увагу на наявність у складі БАД вітамінів В12, D і A. Тим, хто переступив 50 річний рубіж, важливо включити в раціон препарати, що містять вітаміни Е, B12, D, C, F, K.

Ціни на Вітаміни для жінок в Україні 30.10.2020

Найдешевший товар Фемофіт №2 каплі 50 мл 105 грн.
Найдорожчий товар Ортомол Фемін капс 90 днів лікування в період менопаузи 3622 грн.
Найпопулярніший товар Вітрум пренатал плюс №30 257 грн.
Найбільш обговорюваний товар Суперія для жінок таб №30 284 грн.
Найновіший товар Ортомол Бюті флакон №7 (шкіра, нігті, волосся) 1579 грн.

Часті питання про Вітаміни для жінок

💕 Які Вітаміни для жінок найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Вітаміни для жінок в Аптека гормональных препаратов: Вітрум пренатал плюс №30, Резіловіт капсули №28, Ортомол Фемін капс 90 днів лікування в період менопаузи

🎀 Які новинки у категорії Вітаміни для жінок в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Вітаміни для жінок в Аптека гормональных препаратов: Ортомол Бюті флакон №7 (шкіра, нігті, волосся), Резіловіт капсули №28, Вітрум бюті плюс таб п / о №60

🎁 Які Вітаміни для жінок найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Вітаміни для жінок в Аптека гормональных препаратов: Фемофіт №2 каплі 50 мл, Вітрум пренатал плюс №30, Суперія для жінок таб №30

✅ Які Вітаміни для жінок краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Вітаміни для жінок такі товари: Резіловіт капсули №28, Ортомол Вітал F таб+капс для жінок, Вітрум пренатал плюс №30