Вітаміни для дорослих

Ортомол Імун Про гран №30 (порушення мікрофлори кишечника)

Ортомол Імун Про гран №30 (порушення мікрофлори кишечника)

Orthomol Immun Pro (Ортомол імунної Про) призначений для стабілізації і нормалізації шлунково-кишкової системи. Рекомендований для відновлення організму від наслідків сильнодіючих медикаментів, в тому..

2677 грн.

Ортомол Імун питний (восстановление иммунной системы) №30

Ортомол Імун питний (восстановление иммунной системы) №30

Імунна система людини - це система, яка об'єднує органи і тканини, які захищають організм від захворювань. Однак і такого захисту може не вистачити людині, якщо його організм піддається постійним атак..

2551 грн.

Дікафол таб №30

Дікафол таб №30

Дікафол/ DCaFol – вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 3-х років, школярів та дорослих , прийом яких позитивно впливає на організм у період активного росту, навантаження під час навчання..

271 грн.

Як вибрати вітаміни для дорослих?

Про те, що вітаміни корисні для організму, знають всі. Однак, як саме вони беруть участь в обмінних процесах і чим загрожує їх недолік або надлишок, пояснити може не кожен.
Отримати необхідний обсяг мікро- і макроелементів з продуктами харчування сьогодні практично неможливо. Тому прийом спеціальних комплексів - цілком обгрунтоване і зважене рішення.

У яких процесах беруть участь вітаміни?

Вітаміни і мікроелементи - важлива складова всіх ферментів, які відповідають за переробку їжі в «будівельний матеріал» для організма. Саме вітаміни є «пусковим механізмом», без якого весь ланцюжок реакцій просто не буде працювати.
Правильне харчування з використанням біодобавок - основа майбутнього здоров'я. Молоді люди нехтують рекомендаціями лікарів, не завжди займаються спортом, харчуються на ходу або перекусами з фаст-фуду. Однак після 30-ти організм «дасть про себе знати». Недостатня турбота про своє здоров'я позначиться передчасним старінням, збоями в роботі систем і органів.

Кращі вітаміни для дорослих

Вітамінні комплекси найкраще приймати після узгодження з лікарем. Спеціаліст підкаже, які вибрати нутрієнти з урахуванням віку, фізичних і розумових навантажень, початкового стану здоров'я.
В добре збалансованих комплексах міститься:
• Вітамін А. Бере участь у багатьох обмінних процесах, сприяє швидкому загоєнню ран. Нестача вітаміну призводить до погіршення зору, волосся втрачає блиск і силу.
• Вітаміни групи В. Важливі для профілактики нервових зривів, зміцнення нервової системи.
• ВітамінС - важливий антиоксидант. Перешкоджає процесам старіння, зміцнює здатність організму протистояти простудним захворюванням.
• Вітамін D підтримує в тонусі м'язи, сприяє оновленню клітин в кістковій тканині.
• Вітамін Е уповільнює процеси старіння, бере участь в утворенні клітинних мембран.

Які вітаміни купити дорослому?

У «Аптеці гормональних препаратів» великий вибір препаратів для підтримки краси і здоров'я. Тут можна придбати:
• Ортомол імунн - зміцнює імунітет.
• Ортомол Холін плюс - гепатопротектор, відновлює функції печінки.
• Ортомол Кардіо - антиоксидантний препарат, зміцнює серцево-судинну систему.
• Супер Джаз - мультивітамінний комплекс для підтримки розумової і фізичної активності.
• Кантрі Лайф Максі Хеа - вітаміни для зміцнення і зростання волосся.
Також можна в аптеці купити вітамін D дорослому - цей нутрієнт незамінний для нормальної роботи імунної, нервової, гормональної систем.