Візіокс Юніор капс №30

Немає в наявності

Склад, мг / капсулу:
омега 3 - 200 мг, вітамін С - 45 мг, екстракт чорниці - 40 мг, цинку сульфат - 35,2 мг (що відповідає 8 мг змісту чистого цинку), вітамін Е - 11 мг, вітамін В6 - 1 мг, вітамін В1 - 0,9 мг, вітамін В2 - 0,9 мг, вітамін А - 0,6 мг, вітамін В12 - 1,8 мкг, селен - 30 мкг; допоміжні речовини: кремнію діоксид, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.

Рекомендації щодо застосування:
Рекомендується до раціону харчування для захисту зору дітей у віці від 7 років як додаткове джерело поліненасичених омега-3 жирних кислот, антоціанів, вітамінів А, С, Е, В1, В2, В6, В12 і мінералів цинку і селену, з метою поліпшення обмінних процесів в сітківці ока, для поліпшення гостроти зору, зменшення навантаження на очі (у тому числі при підвищених зорових навантаженнях), захисту сітківки від ультрафіолетового та комп'ютерного випромінювання і зоровими навантаженнями в період шкільного навчання.

Спосіб застосування та рекомендована добова норма:
Приймати дітям з 7 років по 1-2 капсули в день під час або після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Термін вживання - 30 днів, в подальшому за погодженням з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Під час прийому препарату не слід вживати інші вітамінно - мінеральні комплекси з подібним складом.

застереження:
при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Дієтичну добавку годі було використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Форму випуску, умови зберігання та термін придатності:
дивись на упаковці.

Додаткова інформація:
Омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПЖК) покращують живлення, мікроциркуляцію очного яблука, зберігають сітківку здоровою. Допомагають поліпшити стан при синдромі сухого ока.

У дитячому організмі відсутні необхідні для розвитку зору запаси Омега-3 ПЖК. Також вони не синтезуються в організмі людини, і тому необхідний їх додатковий прийом.

Функція чорниці полягає в поліпшенні кровообігу сітківки ока, в підвищенні гостроти зору. Особливо потрібна чорниця дітям, у яких вже виникла короткозорість, і дітям при підвищених навантаженнях на органи зору (навчання, робота за комп'ютером).

Вітамін А забезпечує нормальну роботу сітківки ока, підтримує рівень зору. Допомагає в профілактиці «курячої сліпоти» і глаукоми. Захищає слизову оболонку ока від висихання.

Вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12) нормалізують зір, захищають очі від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, рятують очі від підвищеної стомлюваності. Беруть участь в передачі нервових імпульсів в очних нервах.

Комплекс антиоксидантів - вітамінів С і Е, а також селену і цинку сприяє захисту зору від впливу вільних радикалів. Вітамін С забезпечує енергією тканини ока і організм в цілому, посилює антиоксидантний ефект селену і вітаміну Е.

 Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Не містить ГМО та консервантів.

Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Термолабільний Ні


Написати відгук

    Погано           Добре

С этим товаром покупают


Де купити в Києві Візіокс Юніор капс №30

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення