Пробіотики

Ацидолак Бебі саше 1,5 №10

Ацидолак Бебі саше 1,5 №10

Для дітей від 1 місяця. Функціональне дитяче харчування (пробіотик + пребіотик, для приготування на грудному молоці або готовій дитячій суміші). Функціональне дитяче харчування Ацидолак Бебі - комбін..

255 грн.

Ацидолак порошок для приготування р-ну 3 г саше №10

Ацидолак порошок для приготування р-ну 3 г саше №10

Ацідолак - лікарський препарат, що є джерелом пробіотиків і пребіотиків. Засіб дозволяє відновити оптимальний склад мікрофлори кишечника. Медикамент покращує функціонування органів травлення і як насл..

250 грн.

Біо Гая ОРС сашети №7

Біо Гая ОРС сашети №7

БіоГая Протектіс ОРС (саше) - спеціально розроблена унікальна комбінація пробіотика L.reuteri DSM 17938, солей для оральної регідратації і цинку. Застосовується при блювоті, діареї, ацетонемічному син..

437 грн.

Біо Гая Продентіс пастилки №30

Біо Гая Продентіс пастилки №30

БіоГая ПроДентіс (пастилки) - шведський пробиотик, розроблений спеціально для здоров'я ротової порожнини і зубів:• Пробиотик для здоров'я ротової порожнини і зубів, дітям з 3-х років і дорослим• Знищу..

582 грн.

БіоГая Протектіс з вітаміном D3 краплі 5 мл

БіоГая Протектіс з вітаміном D3 краплі 5 мл

БіоГая Протектіс з вітаміном D3 (дитячі краплі)• Живі лактобактерії і вітамін D3 для дітей з перших днів життя• Відновлюють мікрофлору на всьому протязі шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової ..

532 грн.

БіоГая протектіс з полуничним смаком таб №20

БіоГая протектіс з полуничним смаком таб №20

БіоГая Протектіс зі смаком полуниці (таблетки)• Корисний та смачний пробиотик для дітей з 3-х років і дорослих• Відновлює мікрофлору на всьому протязі шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової по..

411 грн.

БіоГая протектіс таб №20

БіоГая протектіс таб №20

БіоГая Протектіс (таблетки) - шведський пробиотик для дітей з 3-х років і дорослих.• Корисний та смачний пробиотик для дітей з 3-х років і дорослих• Відновлює мікрофлору на всьому протязі шлунково-киш..

436 грн.

Бактобліс саше 1000 мг №30

Бактобліс саше 1000 мг №30

«Бактобліс» відновлює і зберігає захисну мікрофлору на тривалий період, попереджає негативні наслідки антибіотиків на мікрофлору ротоглотки, підсилює захисну функцію слизових верхніх дихальних шляхів...

761 грн.

Бактобліс таб 1000 мг №10

Бактобліс таб 1000 мг №10

Бактобліс® містить в складі корисний штамм Streptococcus salivarius BLIS K12, який відновлює бактеріальний баланс ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів за рахунок його швидкої колонізації, на ..

250 грн.

Яке значення мають пробіотики для кишечника?

Пробіотиками називають живі мікроорганізми, які потрібні для формування і підтримки здорової мікрофлори в кишечнику. В гастроентерології їх використовують:
• для лікування діареї;
• при хронічних захворюваннях кишечника;
• для зміцнення імунітету.
Але потрібно пам'ятати, що пробіотики - це більше профілактика, ніж лікування, тому при важких захворюваннях курс лікування потрібно підкріплювати медикаментозними препаратами, призначеними лікарем.

Коли потрібно купити пробіотики в аптеці?

У кишечнику здорової людини знаходиться близько 1000 видів мікроорганізмів, які беруть участь у виробленні і засвоєнні вітамінів і мікроелементів. Загальна вага мікробіоти становить 2,5-3 кг.
Прибуток діляться на лакто-і біфідобактерії. Від їх злагодженої роботи залежить безліч процесів: перетравлювання їжі, видалення продуктів метаболізму, нейтралізація вірусів і патогенних бактерій, забезпечення клітин енергією. До 80% імунних клітин зосереджені в кишечнику.
Незбалансоване харчування, стреси, прийом антибіотиків - все це може негативно позначитися на стані мікрофлори. Якщо баланс між патогенними і корисними мікроорганізмами порушується, лікар призначає прийом пробіотиків.

Як правильно вибрати пробіотики?

При збалансованому раціонепробіотікі надходять в організм разом з продуктами харчування. Корисну мікрофлору можна заселяти в кишечник, вживаючи ферментовану їжу. Наприклад, це можуть бути кисломолочні продукти, тверді сири, квашена капуста, яблучний оцет.
Для підтримки сприятливого середовища, без якої біоценоз в кишечнику не виживе, також важливо вживати їжу, що містить клітковину (пребіотики): овочі, фрукти, злакові.
Можна підтримати імунітет за допомогою спеціальних БАДів - при виборі прибутків обов'язково звертайте увагу на термін придатності препарату.

Де купити пробіотики?

«Аптека гормональних препаратів» пропонує великий вибір пробіотичних комплексів. Тут можна придбати продукцію з Болгарії, Великобританії, Італії, Данії, Канади.
Прибуток в аптеках Києва можна купити в формі:
• порошку в капсулах - Екобіол;
• капсул - Вагісан, Лактіале, Лактімак форте, Білактон;
• таблеток - Бактобліс;
• саше - Премії, Биоспорин пір, Лактіале, Флувір;
• крапель - Біо Гая Протектіс з вітаміном D3, Премії Дуо, Оптілакт Малюк;
• пастилок - Біо Гая Продентіс.
Якщо вам потрібна консультація фахівця, звертайтеся до менеджерів інтернет-аптеки. Вам допоможуть підібрати продукцію, підкажуть, як правильно приймати і зберігати препарат.