Вироби медичного призначення

Інгалятор компресійний FIORE

Інгалятор компресійний FIORE

Компресорний інгалятор Fiore італійської ТМ NewМed ефективний при лікуванні органів системи дихання. Небулайзер укомплектований комфортними масками для дітей і дорослих. Застосується до усіх медикамен..

1835 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Компресорний інгалятор - прилад, який може допомогти в лікуванні та профілактиці захворювань дихальних шляхів. Простий і зручний у використанні. Прилад характеризується високою продуктивністю, завдяки..

2759 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Живлення від електромережі забезпечує надійну та якісну роботу протягом 20 хвилин. В ..

2069 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Рівень шуму роботи становить 46 дБ. Новий інгалятор важить всього 270 грамів. В компл..

2222 грн.

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Небулайзер компресорний є комфортним засобом для лікування різних захворювань в області верхніх і нижніх дихальних шляхів для усієї сім'ї. Компактний по розмірах, його легко переносити. Дизайн сучасни..

777 грн.

Інгалятор Махольда

Інгалятор Махольда

Інгалятор Махольда призначений для лікування і профілактики простудних захворювань (у тому числі нежиті), як вірусної, так і бактеріальної природи. За допомогою цього приладу можна проводити інгаляції..

77 грн.

Іпплікатор Кузнецова

Іпплікатор Кузнецова

Являє собою виріб для індивідуального користування, призначений для купірування больового синдрому в хребті, м'язах, суглобах; поліпшення роботи нервової, дихальної та серцево-судинної системи; підвищ..

70 грн.

Вироби медичного призначення за доступними цінами


Для ефективного лікування і швидкого післяопераційного відновлення знадобиться купити спеціалізовані вироби медичного призначення. Товари здатні істотно полегшити догляд за хворими. Представлена ​​продукція забезпечує можливість проведення багатьох медичних процедур - зробити ін'єкцію, зібрати аналізи, прийняти лікарські препарати, перев'язати рану і т.д.
Інтернет-магазин медичних товарів надає покупцям великий вибір продукції за вигідною вартості. Завдяки наявності ліцензійного складу відділення «Аптеки гормональних препаратів» поповнюються товарами два рази в день. Серед клієнтів компанії особливим попитом користується післяопераційний бандаж, який сприяє швидкому загоєнню швів і зменшення реабілітаційного періоду хворого.


Широкий асортимент продукції медичного призначення

В каталозі сайту клієнти можуть знайти такі категорії продукції:
Маніпуляційні кошти. Представлені великим асортиментом голок, шприців, катетерів, інфузійних систем для догляду за пацієнтами.
Медичні прилади. Є сучасні тонометри, глюкометри, крокоміри, а також спеціальні масажери, аплікатори, інгалятори, небулайзери.
Медтекстіль. Представлені ефективні бандажі на черевну порожнину, гомілковостопний, променевозап'ястний, ліктьовий, колінний і плечовий суглоб, а також шини, тейпи, коміри.
Оптика. Пропонуються багатоцільові розчини для лінз і контейнери для їх зберігання.
Перев'язувальні матеріали. Є великий вибір пластирів, бинтів, пов'язок, марлі, вати, серветок.
Товари медичного призначення (штативи, шпателі, аспіратори, футляри, спринцівки, рукавички, сольові грілки, контейнери, джгути, зонди, грілки, гірчичники, бахіли, презервативи, ємності для збору калу і сечі, а також різні типи тестів).
Догляд за хворими. Представлені труси-підгузники, судна, прокладки урологічні, пелюшки, клейонки, кисень і ін.


Де недорого купити медичне обладнання?

Постачання сертифікованих і зареєстрованих виробів здійснюється від відомих зарубіжних брендів GBI & CLC OU, Artsana S. р. A, Calzifikio Zeta, PANI TERESA MEDICA S. A., Альпіна Пласт, Бектон Дікінсон Медікал, Джонсон & Джонсон. Купуйте високоефективні медичні товари в інтернет-магазині за лояльною ціною.
«Аптека гормональних препаратів» забезпечує швидку доставку продукції кур'єром по Києву і регіону (протягом 4-х годин). Постачальники гарантують відмінну якість кожного виробу. Оплату можна внести готівкою або безготівковим розрахунком.