Медична техніка

Інгалятор компресійний FIORE

Інгалятор компресійний FIORE

Компресорний інгалятор Fiore італійської ТМ NewМed ефективний при лікуванні органів системи дихання. Небулайзер укомплектований комфортними масками для дітей і дорослих. Застосується до усіх медикамен..

1835 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Компресорний інгалятор - прилад, який може допомогти в лікуванні та профілактиці захворювань дихальних шляхів. Простий і зручний у використанні. Прилад характеризується високою продуктивністю, завдяки..

2759 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Живлення від електромережі забезпечує надійну та якісну роботу протягом 20 хвилин. В ..

2069 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Рівень шуму роботи становить 46 дБ. Новий інгалятор важить всього 270 грамів. В компл..

2222 грн.

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Небулайзер компресорний є комфортним засобом для лікування різних захворювань в області верхніх і нижніх дихальних шляхів для усієї сім'ї. Компактний по розмірах, його легко переносити. Дизайн сучасни..

777 грн.

Інгалятор Махольда

Інгалятор Махольда

Інгалятор Махольда призначений для лікування і профілактики простудних захворювань (у тому числі нежиті), як вірусної, так і бактеріальної природи. За допомогою цього приладу можна проводити інгаляції..

77 грн.

Іпплікатор Кузнецова

Іпплікатор Кузнецова

Являє собою виріб для індивідуального користування, призначений для купірування больового синдрому в хребті, м'язах, суглобах; поліпшення роботи нервової, дихальної та серцево-судинної системи; підвищ..

70 грн.

Де купити тонометри, вимірювачі цукру та іншу медтехніку?

Без пристосувань спеціального призначення складно підтримувати здоров'я, особливо в домашніх умовах. Маючи під рукою медичну техніку, можна вжити необхідних заходів без звернення до лікарні - своєчасно запобігти симптоми і причину хвороби.

Незамінні прилади для здоров'я

Купивши електронний термометр, ви набагато спрощуєте і прискорюєте процес вимірювання температури тіла. Це дуже зручна і безпечна річ, особливо при необхідності використовувати для маленької дитини. Незамінним будинку є тонометр (вимірювач артеріального тиску). У разі нездужання, відхилення показників від норми (120/80) важливо вжити заходів - звернутися до лікаря. В аптечці людини, що страждає на цукровий діабет, завжди повинен бути глюкометр і спеціальні тест-смужки в необхідній кількості. Варто купити вимірювач цукру в крові - і при виявленні незначного відхилення вже будете знати, що потрібно зробити укол інсуліну. Відмінною альтернативою вентилюванню легких в стаціонарних умовах є застосування небулайзерів, юлайзеров, інгаляторів. Зручно, що пристрої можна застосовувати навіть малюкам - завдяки пристосованості до дитячих маскам.  

Різноманітність якісної медтехніки

У «Аптеці гормональних препаратів» представлено широкий вибір техніки медичного призначення, а також необхідних аксесуарів. У каталозі інтернет-аптеки ви знайдете: • Аплікатори і масажери (килимки, еспандери, м'ячики і рукавиці, іпплікатор Кузнєцова, різні види аплікаторів Ляпко). • Глюкометри (Ван Тач Селект Симпл, Ван Тач Select) і аксесуари (ланцети, тест-смужки, ручка-прокол). • Небулайзер, інгалятори (Махольда, Юлайзер Хоум Кіт, Юлайзер Фест ЕІД, Омрон, Гамма, FIORE, Др Фрай Турбо Баз, аерочамбер Плюс, Микролайф). Є готові набори з усім необхідним приладдям, дорослі і дитячі прилади (в тому числі для немовлят - Спейсер Аеро Чамбер Плюс). Також можна додатково придбати маски до пристроїв. • Тонометри (Ніссен, Омрон, Літтл Доктор, Микролайф, Др Фрай), механічні прилади, напівавтомат і автомат, з адаптером і без. Також можна придбати з запасом батарейки DURACELL TurboMax, Basic AA і ААА. • Товари лікувально-профілактичної, діагностичної спрямованості (Дарсонваль Корона, Крокомір-вимірювач калорій і ін.).   Уточнюйте у провізора наявність того чи іншого товару, при необхідності резервує через call-центр (приймаються заявки цілодобово). Вибирайте зручний спосіб оплати (безготівковий розрахунок, особисто в руки кур'єру). Доставка продукції виконується по Києву і передмістю, при замовленні на суму від 200 грн. - безкоштовна.