Перев'язувальні матеріали

Бинт Мартенса 3,5 м

Бинт Мартенса 3,5 м

Бинт Мартенса - призначений для застосування в медичній практиці для фіксації шин і пов'язок: в травматології, медичних установах, в військово-польових умовах, в побуті.Бинт Мартенса - еластичний і бе..

65 грн.

Бинт Мартенса 5 м

Бинт Мартенса 5 м

Бинт Мартенса - призначений для застосування в медичній практиці для фіксації шин і пов'язок: в травматології, медичних установах, в військово-польових умовах, в побуті.Бинт Мартенса - еластичний і бе..

82 грн.

Купіть перев'язувальні матеріали в онлайн-аптеці

  У догляді за ранами і післяопераційними рубцями, а також при зупинці кровотеч не обійтися без відповідних медикаментів та перев'язувальних матеріалів. Правильний догляд і якісні ПМ - запорука того, що одужання буде проходити максимально швидко і без ускладнень.  

Догляд за післяопераційними рубцями і ранами

У стаціонарі за пацієнтом стежить медперсонал. Однак після виписки догляд за станом післяопераційних швів доведеться виконувати самостійно (або наймати доглядальницю). Якщо прикласти максимум зусиль, то місце з'єднання тканин після хірургічного втручання буде практично непомітним. І навпаки, неправильний догляд може спричинити за собою різні ускладнення, а в місці розрізу утворюється грубий, неестетичний рубець. Дуже важливо попередити повторне інфікування рани. Пов'язка повинна бути стерильною і задовольняти ряд вимог: • захищати від попадання пилу; • попереджати від шкідливого впливу зовнішніх подразників (спеки, холоду); • надійно фіксуватися на пошкодженій ділянці тіла; • добре вбирати виділення рани. Після проведення консультацій з лікуючих лікарем, ви отримаєте докладні рекомендації по догляду. А ось придбати необхідні перев'язувальні засоби і перев'язувальний матеріал можна, не виходячи з дому. Досить зайти на сайт «Аптеки гормональних препаратів» і зробити замовлення. Тут можна купити високоефективні медпрепарати за оптимальними цінами. При необхідності персонал інтернет-аптеки надасть детальну інформацію про продукцію і підкаже, як правильно застосовувати ті чи інші препарати. Тут можна замовити: • бинти (кровоспинні, що фіксують, компресійні, гіпсові, еластичні, бавовняні); • лейкопластири (ткані, еластичні, водонепроникні, антибактеріальні, прозорі, дитячі, з антисептиком); • пов'язки (Hydrocoll, Permafoam, Sorbalgon, SYSPUR-DERM, Oper dres, Мепілекс, Cosmopor E, Grassolind neutral та ін.). Крім того, можна підібрати антисептичні та кровоспинні серветки, лосьйон для зняття тейпа.  

Переваги замовлення через Інтернет

«Аптека гормональних препаратів» вважає своєю головною метою надання якісної медичної допомоги. Якщо немає часу і можливості відвідувати офлайн-аптеки, то замовлення через інтернет-магазин - гідна альтернатива. Вам не потрібно турбуватися про якість медичного перев'язувального матеріалу - тут тільки сертифіковані товари перевірених фармацевтичних брендів.