Маніпуляційні засоби

Де купити шприци високої якості?

У профілактичних цілях і при лікуванні різних захворювань сучасна медицина використовує ін'єкційні пристосування. Вони застосовуються при: • проведення профілактичних щеплень; • паркані біологічних рідин; • запровадження медпрепаратів; • взяття алергологічних внутрішньошкірних проб. Дуже важливо, щоб шприци відповідали певним вимогам якості. Від цього безпосередньо залежить безпека пацієнтів, мінімальна травматичність тканин в місці уколу.  

Як вибрати інсуліновий шпіц?

А аптечці діабетика обов'язково повинен бути шприц для введення інсуліну. Своєчасні ін'єкції компенсують порушення вуглеводного обміну і запобігають феномен глюкозотоксичности. Інсулінові шприци мають будову, що дозволяє хворому самостійно робити уколи кілька разів в день. Конструкція наступна: • дуже коротка і тонка голка; • захисний ковпачок; • довгий і тонкий циліндричної форми корпус з маркуванням; • рухливий поршень. Розрізняють механічні та автоматичні різновиди. Також інсулінові шприци класифікують за обсягом. Найбільш затребувані - на 1 мл, але є і з меншою місткістю (наприклад, на 0,3 і 0,5 мл). Також можна купити в аптеках шприци на 2 мл.  

Різновиди катетерів

Для проведення серії внутрішньовенних ін'єкцій і установки крапельниць використовують катетери. Залежно від Догляду заходів, виду вводиться лікарського препарату і матеріалу, з якого зроблено ін'єкційне пристрій, тривалість перебування катетера в вені може варіюватися від 1 до 3 діб. Основні області застосування: загальна та кардіохірургії, період ведення пологів, онкологія, відділення інтенсивної терапії. Сьогодні купити в аптеці катетер - не проблема. У продажу широко представлені портований і непортірованние варіанти. Також розрізняють пристрої по їх пропускної спроможності і розмірами - визначаються в G (гейчах). Що пропонує «Аптека гормональних препаратів»? Коли мова йде про здоров'я, компромісів бути не може. В інтернет-аптеці можна зробити онлайн-замовлення і отримати професійну консультацію по підбору потрібних медпрепаратів і маніпуляційних засобів. Тут можна купити інфузійні системи, катетери, шприци різного призначення. Компанія співпрацює з виробниками зі світовим ім'ям. Це такі бренди, як B. Braun, Jiangsu Kanghua ME, GBI & CLC OU, Artsana SpA, Teleflex, VOGT MEDICAL тощо. «Аптека гормональних препаратів» завжди на крок попереду свої конкурентів, пропонуючи продукцію високої якості і останні фармацевтичні новинки.