Жіноча гігієна

Гель для інтимноі гігієни 300 мл Молочна кислота

Гель для інтимноі гігієни 300 мл Молочна кислота

Гель для інтимної гігієни «Молочна кислота» українського бренда Vital Charm забезпечує чудову підтримку для мікрофлори інтимної зони, наповнюючи приємним відчуттям комфорту, чистоти і турботи.У цьому ..

40 грн.

Якісні товари для жіночої інтимної гігієни

Питання інтимної гігієни дуже делікатний і актуальний для представниці жіночої статі будь-якого віку. Чутливій шкірі потрібен особливий догляд - для підтримки необхідної мікрофлори і здоров'я статевих органів. До вибору засобів гігієни необхідно підходити ретельно - уважно вивчати склад мила і гелю, виробника, терміни придатності, умови зберігання тощо.  

Ефективні засоби жіночої гігієни - комфорт в будь-якій ситуації

Щоб критичні дні проходили з мінімумом дискомфорту, важливо підбирати прокладки і тампони, відштовхуючись від індивідуальних особливостей організму. З огляду на щедрість виділень прокладки бувають: • на дві краплі (ультратонкі); • на три краплі (тонкі - призначені для помірних виділень); • на чотири краплі (більш товсті прокладки); • на п'ять крапель (екстра товсті, для рясних виділень). Вироби, на яких зазначено 6 і більше крапель, вважаються нічними. Хто вважає за краще прокладкам тампони і менструальні чаші, можуть знайти товар, що цікавить на сторінках інтернет-аптеки.  

Широкий асортимент, вигідні умови покупки

У каталозі «Аптеки гормональних препаратів» представлена ​​продукція перевірених брендів: • Гігієнічні щоденні прокладки (Лібрес Дейлі фреш нормал і Мультістайл, Олвейз нормал Део і Еврідей Фреш, Лібрес сексуальна орієнтація Кеа, Кефрі Коттон, Лардж і Алое віра, Лідія Део, Котекс Нормал Део і Супертонкі, Актив Део Екстра тонкі, Натурелла Ромашка Плюс і Тріо , Діскріт Део Мультіформ, Весняний бриз, Водяна лілія та ін.). • Тампони купити в аптеці можна фірм ПРО (про комфорт, ориджинал, найт, міні, супер), Тампакс (компак Регуляр, Супер, довгі, компак Супер Плюс та ін.), Котекс (супер, нормал, міні, UltraSorb нормал, з аплікатором і без). • Менструальні чаші фірми Жіночі секрети (розмір S, L). • Купіть гігієнічні прокладки жіночі при критичних днях онлайн. Це продукція Олвейз, Лібрес (сексуальна орієнтація Кеа Ультра Кліп, Класик і ін.), Лідія, Котекс, Натурелла ультратонкі і класичні, на різну кількість крапель, в упаковках різного розміру, нічні і денні. Крім представлених товарів в онлайн-аптеці ви можете купити урологічні жіночі прокладки, а також вироби, призначені для чоловіків (фірми Тена). Зрозумілий інтерфейс, можливість фільтрації по важливих параметрах, зручні способи оплати зроблять процес покупки максимально швидким і простим. Є можливість скористатися послугою резервування - call-центр приймає заявки цілодобово.