Догляд за порожниною рота

Дентінале Натура дитячий гель при прорізуванні зубів 20 г

Дентінале Натура дитячий гель при прорізуванні зубів 20 г

DENTINALE® NATURA - знеболюючий гель для ясен при прорізуванні зубів. Натуральні компоненти: РОМАШКА, АЛОЕ і БОСВЕЛІЯ, здійснюють протизапальну, антисептичну і ранозагоювальну дію, допомагаючи дит..

316.80 грн.

Зубні щітки, ополіскувачі для порожнини рота і інші засоби по догляду високої якості

  Для підтримки здоров'я і гарного зовнішнього вигляду зубів не обійтися без якісних засобів догляду за порожниною рота. Починаючи з моменту, коли у дитини з'являється перший молочний зуб, рекомендується ретельний догляд за порожниною рота. Дотримання гігієни і регулярне використання спеціальних пристосувань є ключовими моментами в підтримці здоров'я.  

Асортимент засобів для порожнини рота

  Серед товарів каталогу «Аптеки гормональний препаратів» ви знайдете: • Щітки для зубів і протезів, дитячі та дорослі, різного рівня жорсткості, зі спеціальним поглибленням і різним розташуванням ворсинок. Запропоновано фірмами-виробниками Есро АГ, Кураден Інтернешнл, Радіус Корпорейшн, Проктер енд Гембл, Сплат-косметика, Джонсон & Джонсон і т.д. • Засоби по догляду за порожниною рота - ополіскувачі, гелі, рідини для ясен, гідрогелю та ін. Представлені Листерин, Тебодонт, Колгейт, Емофлор, Малаві, Лакалут, Курасепт різної сили дії, смаку, обсягу, для дітей і дорослих. • Флоси і зубні нитки 25, 50, 65 м, вощені класичні, з триклозаном і т.д. Продукція представлена ​​виробниками Есро АГ, Ландрос, Дентек Кричав кеарі, Д-р Вілд, Проктер енд Гембл і т.д. • Засоби для відбілювання зубів. Зубна паста Біорепаір, Дентіссімо, Лангеліка, Колгейт Тотал 12, Бленд-а-Мед Антікаріес, Про Експерт та Ефект, зубні щітки РОКС. • Матеріали для фіксації зубних протезів (Протефикс, Лакалут, Корега - в упаковках різного об'єму). Товари представляються надійними виробниками Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Стаффорд-Міллер Ір.Л, Block Drug Company, Квайссер Фарма ГмбХ і Ко.КГ. • Зубні порошки, пасти, гелі комплексного догляду, для відбілювання, чутливих зубів, захисту і т.д. За прийнятною вартістю представлені популярні засоби для очищення Колгейт, Бленд-а-Мед, Сплат, Екстра, Тотал, Сенсодин. • Засоби по догляду за зубними протезами (таблетки, віск) виробників Квайссер Фарма ГмбХ і Ко.КГ, Staffod Miller, Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Дентек Кричав кеарі.  

Вигідні покупки - в «Аптеці гормональних препаратів»

  В онлайн-аптеці можна придбати всі необхідні засоби по догляду за порожниною рота. Потрібно вам купити зубну щітку, пасту, порошок, нитка, ополіскувач і т.д. - вибирайте серед великого асортименту. На додаток до цього гарантовані приємні ціни, зручні умови оплати і доставки по Києву та передмістю. Скористайтеся послугою резервування товару через call-центр.