Інші ортопедичні товари

Де придбати якісні інвалідні крісла і коляски?

Спеціальна реабілітаційна техніка необхідна для того, щоб створити всі необхідні умови людям, які втратили здатність самостійно пересуватися. Інвалідний візок допомагає хворій людині - для переміщення не буде потрібна стороння допомога. Спеціальне крісло призначене для слабких пацієнтів, яких можуть перевозити рідні люди або медпрацівники.

Різноманітність реабілітаційних пристроїв

Перш ніж купити інвалідне крісло, коляску, важливо розібратися в існуючих видах виробів. Техніка може бути на механічній основі або оснащуватися електроприводом. Останні варіанти надають досить широку свободу дій - відмінність моделей у виробнику, функціональні властивості і ціною. Механічні та електронні коляски оброблять в свою чергу на кімнатні, вуличні, універсальні (можуть використовуватися як в приміщенні, так і поза ним). Є вироби з пневматичними, литими колесами, різної ваги, конструкції, різними здібностями маневрувати.
Крім засобів пересування може також знадобиться сидіння для ванної для літніх, спеціальні крісла-стільці з санітарним оснащенням та інші допоміжні пристосування.

Як правильно підібрати інвалідну коляску?

Важливо враховувати рекомендації лікаря, які підкажуть варіант, найбільш оптимальний для конкретного хворого. Щоб якість життя хворої людини було максимально високим, необхідно підходити до вибору реабілітаційної техніки серйозно і відповідально.
Перш за все, важливо враховувати:
     • Хто буде використовувати виріб (дитина, дорослий).
    • Умови експлуатації (в приміщенні або на вулиці, на якій саме дорозі).
    • Функціональні особливості техніки.

Особливу увагу також варто приділити індивідуальними параметрами людини, який буде використовувати крісло, коляску. Наприклад, інвалідам без ніг підійде виріб з відкидними підлокітниками (це зручно для переміщення пацієнта з коляски на ліжко).

Медичні товари за демократичною вартості

У каталозі «Аптеки гормональних препаратів» можна:
    • Купити медичне крісло на колесах.
    • Підібрати ортопедичні реклінатори (кільця Дельбе).
    • Придбати крісло-стілець.
    • Купити сидіння для ванної і т.д.

Щодо наявності продукції, а також для отримання компетентної консультації звертайтеся до фахівців інтернет-аптеки. Call-центр працює цілодобово, є можливість забронювати виріб онлайн і забрати самостійно (в одній із аптек) або віддати перевагу послугам кур'єра.